icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Słupki ogrodzeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Słupki ogrodzeniowe

Strzałka w prawo

Słupek bez otworów 7 x 7 x 215 cm ocynk antracyt

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słupek bez otworów 7 x 7 x 215 cm ocynk antracyt
158
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Słupek bez otworów ocynk antracyt to jeden z elementów, których potrzebujesz do zbudowania ogrodzenia. Służy przede wszystkim do łączenia przęseł. Element cechuje się wysoką wytrzymałością, która jest nieodzowna przy tak odpowiedzialnej funkcji. Jeśli planujesz rozpoczęcie prac przy ogrodzeniu, zajrzyj do naszej oferty. Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg niezbędnych produktów.

  Cechy i zalety

  System ogrodzeniowy składa się z wielu elementów, które w efekcie tworzą solidną konstrukcję. Jednym z nich jest słupek bez otworów 7 x 7 x 215 cm ocynk antracyt. Wykorzystasz go do łączenia przęseł. Dlatego też produkt wyróżnia się pod względem wytrzymałości materiału. Wykonany został z wysokiej klasy stali ocynkowanej. Dzięki temu nie musisz obawiać się o zniszczenia na powierzchni produktu. Pod wpływem opadów, mrozów oraz wilgoci na powierzchni nie pojawią się ogniska korozyjne. Oprócz tego słupek bez otworów ocynk antracyt został pomalowany proszkowo farbą matową z drobną strukturą. Precyzyjne wykończenie sprawia, że produkt jest estetyczny. Prosta, ale nowoczesna konstrukcja pozwoli Ci idealnie dopasować słupek do przęseł i furtki.

  • Słupek bez otworów
  • Pokryty farbą matową z drobna strukturą

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorAntracyt
  MateriałStal
  Kod produktu5903427773128