Zobacz więcej Słupki ogrodzeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Słupki ogrodzeniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słupek okrągły 3,8 x 175 cm antracyt

Słupek okrągły 3,8 x 175 cm antracyt

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Słupek okrągły antracyt to rozwiązanie, które przydaje się przede wszystkim w przypadku montażu ogrodzeń przygotowanych z siatki drucianej. Produkt został przygotowany ze stali malowanej proszkowo, dzięki czemu jest zupełnie odporny na działanie wody i nie koroduje. W zestawie znajduje się dopasowana nasadka z tworzywa sztucznego.

   Cechy i zalety

    Stworzenie funkcjonalnego ogrodzenia wymaga dobrania odpowiednich elementów montażowych. Słupek okrągły 3,8 x 175 cm antracyt to jeden z tych produktów, które pomogą Ci w tym zadaniu. Element został przygotowany ze stali, dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Stal malowania proszkowo nie koroduje, co sprawia, że możesz dłużej użytkować ogrodzenie bez ryzyka pogorszenia jego kondycji. Słupek okrągły antracyt został dostosowany do montażu ogrodzeń wykonanych z siatki drucianej. Sprawdzi się więc przy posesjach prywatnych, działkach rekreacyjnych czy siedzibach firm. Może być używany do ogrodzeń stałych i tymczasowych. Produkt jest dostępny w modnym ciemnoszarym kolorze. Sprawdź też inne modele słupków z asortymentu sklepu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuSłupek ogrodzeniowy
     Głębokość (cm)4cm
     Grubość produktu38mm
     Szerokość (cm)4cm
     Wysokość (cm)175cm
     W zestawieNasadka z tworzywa sztucznego
     Waga (kg)1.44kg
     Grupa kolorystycznaCzarny
     KolorAntracyt
     MateriałStal
     Kod produktu5057741331196