icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Słupki ogrodzeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Słupki ogrodzeniowe

Strzałka w prawo

Słupek Polargos bramowy 7 x 7 x 215 cm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Słupek Polargos bramowy 7 x 7 x 215 cm
Strzałka w prawo
218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Słupek umożliwia skuteczne mocowanie bram oraz furtek, więc stosując go zapewnisz sobie poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa. Powstał ze stali, dzięki czemu nie będziesz musiał go często wymieniać. Możesz pomalować go na dowolny kolor – wówczas będzie też spełniał funkcję dekoracyjną. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje słupków.

  Cechy i zalety

  Słupek przyda się na większości działek – umożliwia szybkie i sprawne mocowanie bram oraz furtek. Stosując go stworzysz solidne ogrodzenie, które zachowa swój nienaganny stan na długi czas. Wykonany został ze stali, dzięki czemu jest odporny na działanie skrajnych temperatur – charakterystycznych dla środowiska zewnętrznego. Stosowany jest nie tylko na posesjach prywatnych, ale również w miejscach użytkowania publicznego. Zamocować możesz go własnoręcznie lub korzystając z pomocy specjalisty, jeśli nie masz doświadczenia w wykonywaniu takich zadań. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również słupki do łączenia przęseł, dzięki czemu szybko i sprawnie skompletujesz części umożliwiające wykonanie ogrodzenia.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorCzarny
   MateriałStal
   Kod produktu5903427746573