Zobacz więcej Spawarki i migomaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Spawarki i migomaty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Spawarka inwertorowa Bester 210-ND

Spawarka inwertorowa Bester 210-ND

778
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Spawarka inwertorowa Bester to sprzęt przeznaczony do niewymagających prac spawalniczych. Zawiera w sobie szereg przydatnych funkcji, takich jak Arc Force czy Hot Start. Ułatwiają one pracę i sprawiają, że sprzęt jest bezpieczniejszy w użytku niż starsze modele spawarek. Produkt wyposażony jest w kabel masowy o długości trzech metrów oraz uchwyt elektrodowy dostosowany do trzech typów elektrod.

   Cechy i zalety

    Spawarka inwertorowa Bester to nowoczesne urządzenie przeznaczone do prac spawalniczych. Z uwagi na swoją budowę i parametry możesz wykorzystać je do wykonywania niezbyt wymagających prac. Sprzęt wyposażony jest w specjalną ochronę przeciwzwarciową Anti Stick. Dzięki funkcji Arc Force możesz regulować prąd zwarcia. Dodatkowo urządzenie umożliwia również spawanie metodą Lift TiG. Wyświetlacz parametrów prądu spawania w połączeniu z funkcją Hot Start pozwala szybko rozpocząć pracę oraz stale monitorować jej przebieg. Spawarka inwertorowa Bester 210-ND działa po podłączeniu do standardowego gniazdka elektrycznego. Pomoże w tym trzymetrowy kabel. Przed dokonaniem wyboru zobacz też inne urządzenia marki Bester przeznaczone do prac spawalniczych.

     Specyfikacja techniczna

     Minimalny prąd wejściowy10A
     Napięcie230V
     W zestawieArc Force, Hot Start, Anti Stick, wyświetlacz nastawu prądu spawania, Lift TIG, technologia IGBT, kabel masowy 3 m oraz uchwyt elektrodowy
     KompatybilnośćBester 6013, Bester 6012, Bester 7018
     Kod produktu5907709570450