Zobacz więcej Pułapki na szkodniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Pułapki na szkodniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Spirale owadobójcze Agrecol 10 szt.
Strzałka w prawo

Spirale owadobójcze Agrecol 10 szt.

11,98
/ opak.
1,20
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Spirale owadobójcze to produkty, które zastosujesz na zewnątrz budynków. Rozżarzając je i umieszczając w bezpiecznym miejscu, zapewnisz sobie ochronę przed komarami oraz innymi owadami latającymi. W efekcie czas spędzony na tarasie lub w ogrodzie upłynie Ci znacznie przyjemniej, ponieważ unikniesz dokuczliwych ukąszeń.

   Cechy i zalety

    Spirale owadobójcze to produkty, które znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki ich zastosowaniu unikniesz kłopotliwych ukąszeń nie tylko komarów, ale też innych owadów latających. Produkt przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz budynków, dlatego jego użycie sprawi, że czas spędzony w trakcie letnich wieczorów w Twoim ogrodzie lub na tarasie, będzie jeszcze przyjemniejszy. Prezentowane tu spirale są łatwe w użytkowaniu, ponieważ aby za ich pomocą odstraszyć komary, wystarczy rozżarzyć je i umieścić w bezpiecznym miejscu. Produkt jest ponadto bardzo wydajny i jedna spirala wystarczy Ci nawet na kilka godzin. W opakowaniu znajduje się natomiast 10 sztuk, które wykorzystasz podczas kolejnych rodzinnych spotkań w ogrodzie.

    • Zwalczają komary
    • Zapewniają kilkugodzinną ochronę przed komarami oraz innymi owadami

    Specyfikacja techniczna

    Długość pojemnika30mm
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
    Szerokość produktu127mm
    Wysokość produktu160mm
    Okres stosowaniaKilka godzin
    Kod produktu5902341009405