LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek do usuwania farby olejnej Diall 0,75 l

Środek do usuwania farby olejnej Diall 0,75 l

56,98
/ szt.
75,97
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek do usuwania farb to zmywacz do preparatów malarskich, który ułatwia usuwanie starych powłok z farb olejnych. Nanosi się go na farbę, która po kilku lub kilkunastu minutach pęcznieje i można ją łatwo zdrapać z podłoża stalową szpachelką. Produkt jest uniwersalny i można go stosować na powierzchniach z metalu, drewna, szkła oraz betonu. Sprawia, że prace restauratorskie przebiegają szybko i sprawnie.

   Cechy i zalety

    Środek do usuwania farb to przydatny podczas remontu preparat, który ułatwia pozbywanie się starej powłoki farby olejnej z restaurowanych elementów. Dzięki niemu nie musisz zdzierać obecnej powłoki z odnawianych ścian. Preparatu można używać także na drewnie, metalu, betonie czy szkle, dzięki czemu przydaje się na każdym etapie remontu. Jest bardzo łatwy w użyciu – wystarczy nanieść jedną warstwę na odnawiany fragment i poczekać, aż farba zacznie oddzielać się od podłoża. Następnie możesz ją łatwo zdrapać za pomocą zwykłych narzędzi ręcznych. Na tak przygotowanej powierzchni nowa farba lub lakier będzie lepiej się trzymać. Środek polecany jest w szczególności do usuwania farb, które są popękane, łuszczą się lub mają śliską powierzchnię.

    • Do renowacji mebli, drzwi, ram okiennych
    • Łatwy w zastosowaniu
    • Skuteczny

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5906725233561