Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Grunty uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Podkłady gruntujące

Strzałka w prawo

Grunty uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Środek gruntujący Knauf Betokontakt 5 kg

Środek gruntujący Knauf Betokontakt 5 kg

70,98
/ szt.
14,20
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Gruntowanie podłoży betonowych pod tynki gipsowe to konieczność, aby zapewnić trwałą przyczepność tynku do podłoża. To zadanie doskonale spełnia Knauf Betokontakt, wydajny środek gruntujący, który dzięki zawartości piasku kwarcowego tworzy wyjątkowo trwałą powłokę. Wzmacnia każde podłoże betonowe oraz zwiększa przyczepność tynków gipsowych, cienkowarstwowych, gipsowych mas szpachlowych, a także płyt gipsowo-kartonowych. Łatwo się nakłada za pomocą pędzla, wałka lub agregatu. Małe opakowanie umożliwia uzupełnienie zapotrzebowania bez konieczności zakupu dużego.

  Cechy i zalety

  Knauf Betokontakt to gotowa do użycia warstwa sczepna na bazie wysokiej jakości specjalnej dyspersji z żywic syntetycznych i wysokiej odporności na działanie środków alkaicznych oraz wypełniaczy mineralnych. Nie zawiera rozpuszczalników. Betokontakt jest paroprzepuszczalny , „oddychający” i bardzo wydajny. Przeznaczony do gruntowania ścisłych, gładkich i niechłonnych podłoży, np. z elementów betonowych i żelbetowych, wykonanych na budowie lub pełnych, prefabrykowanych stropów żelbetowych wewnątrz pomieszczeń. Wyrównuje chłonność podłoża. Dzięki zawartości piasku kwarcowego zapewnia optymalny przyrost wytrzymałości oraz doskonałą przyczepność warstwy wierzchniej do podłoża. Zabarwiony na różowo pozwala kontrolować równomierne nakładanie za pomocą pędzla, wałka lub agregatu.

  • Wymiary opakowania: 25,5 x 16 x 12,5 cm

  Specyfikacja techniczna

  Waga (kg)5kg
  Czas schnięcia12 godzin
  Typ opakowaniaszt.
  MarkaKnauf
  Kod produktu4006379051014