Zobacz więcej Pojemniki do segregacji odpadów i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Odpady i segregacja

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stojak na worki na śmieci pojedynczy

Stojak na worki na śmieci pojedynczy

74,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stojak pojedynczy ułatwiający segregację odpadów. Wykonany z trwałych materiałów jest odporny na czynniki atmosferyczne. Produkt posiada uchwyty pozwalające na szybką wymianę napełnionego worka. Stojak może być przeznaczony do użytku domowego, sprawdzi się także w przypadku organizacji dużych imprez plenerowych. Lekki stojak z łatwością samodzielnie przeniesiesz w dowolne miejsce.

   Cechy i zalety

    Stojak pojedynczy przeznaczony jest do przytrzymywania worków na śmieci. Produkt został wykonany z trwałego aluminium, co umożliwia umieszczenie go na zewnątrz budynku, gdyż jest odporny na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Stojak posiada klapę i uchwyty umożliwiające łatwe umocowanie worka, który szybko i sprawnie wymienisz w razie napełnienia. Produkt jest składany, co ułatwia jego transport. Stojak może być wykorzystywany zarówno do użytku domowego, jak również sprawdzi się w miejscach o charakterze publicznym, na przykład podczas dużych imprez plenerowych, koncertów i innych miejscach, gdzie gromadzi się duża liczba osób. Produkt umożliwia wygodną segregację odpadów. W naszej ofercie posiadamy również stojaki potrójne.

    • Uniwersalny uchwyt do worków

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuStojak na worek
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    W zestawiePokrywa w zestawie
    KolorNiebieski
    MateriałMetal i polichlorek winylu (PVC)
    Kod produktu8007606797473