Zobacz więcej Pojemniki do segregacji odpadów i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Odpady i segregacja

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stojak na worki na śmieci potrójny z kratką

Stojak na worki na śmieci potrójny z kratką

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stojak potrójny z kratką umożliwi segregację odpadów. Produkt z trwałych materiałów jest odporny na korozję, więc możesz go ustawić na terenie swojej posesji. Poza użytkiem domowym stojak może służyć jako miejsce segregacji w urzędach, szkołach, a także podczas imprez masowych. Kratka stojaka pozwala na łatwą wymianę napełnionych worków.

   Cechy i zalety

    Stojak potrójny z kratką umożliwia wygodne segregowanie odpadów komunalnych. Produkt został wykonany z trwałych materiałów, które nie ulegają korozji, dlatego też możesz go umieścić na zewnątrz budynku. Stojak ten posiada kratkę, która ułatwi wymianę worka po jego napełnieniu. Jest składany, więc z łatwością możesz zmienić miejsce jego ustawienia. Charakteryzuje się uniwersalnością zastosowania, z powodzeniem może być stosowany w użytku domowym, jak również sprawdzi się w miejscach publicznych i imprezach o charakterze masowym, gdzie gromadzi się większa liczba osób. Kolor klap zamykających odpowiada kolorom worków przeznaczonych na konkretne odpady, co znakomicie ułatwia proces segregacji. W naszej ofercie znajdziesz również inne kosze i stojaki na worki.

    • Uniwersalny uchwyt do worków

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuStojak na worek
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    W zestawiePokrywa w zestawie
    KolorNiebieski, zielony, żółty
    MateriałMetal i polichlorek winylu (PVC)
    Kod produktu8007606799279