Zobacz więcej Pojemniki do segregacji odpadów i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Odpady i segregacja

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stojak podwójny
Strzałka w prawo

Stojak podwójny

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stojak przeznaczony jest do segregacji śmieci, wobec czego przyda się zarówno w domu, jak i w lokalach użytku publicznego. Będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas, gdyż stworzony został przede wszystkim z metalu. Podwójny model posiada pokrywy w zielonym oraz żółtym kolorze, więc przedmiot doskonale nadaje się do przechowywania szkła oraz plastiku.

   Cechy i zalety

    Stojak przyda się zarówno w gospodarstwie domowym, jak też w firmie – przeznaczony jest do mocowania worków na śmieci, co umożliwia ich przechowywanie na dworze lub w pomieszczeniach gospodarczych. Podwójny model pozwala na łatwą segregację odpadów, wobec czego jest szczególnie funkcjonalny. Wyposażony został w pokrywy, dzięki którym zgromadzone śmieci pozostaną estetycznie ukryte. Klapki posiadają zielony oraz żółty kolor, dlatego stojak pozwala odróżnić worki na różne rodzaje odpadów. Produkt będzie doskonale spełniał swoje zadanie przez długi czas, gdyż jego konstrukcja powstała z metalu, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanej ofercie znajdziesz również inne przedmioty umożliwiające segregację opadów, więc z powodzeniem wybierzesz wersję adekwatną do własnych potrzeb.

    • Na dwa rodzaje odpadów

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuStojak na worek
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    KolorZielony, żółty
    MateriałMetal i tworzywo sztuczne
    Kod produktu8007606798470