Zobacz więcej Blokady do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Blokady do drzwi

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stoper drzwiowy 100 mm nikiel

Stoper drzwiowy 100 mm nikiel

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stoper instalowany jest przy drzwiach – zapobiega ich odbijaniu się o ścianę, dzięki czemu zachowa nienaganny stan przez długi czas. Nie ulega uszkodzeniom mechanicznym, więc będzie służył Ci przez długi czas. Jego montaż nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi, zatem produkt z zainstalujesz błyskawicznie. Proponujemy różne jego rodzaje.

   Cechy i zalety

    Stoper zapobiegnie obijaniu się drzwi o ścianę, zabezpieczając ją przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonany został z metalu, dlatego cechuje się odpornością na wyginanie się oraz pękanie – będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas. Produkt utrzymany jest w srebrnym kolorze doskonale wyglądającym w nowoczesnych wnętrzach. Bezproblemowo skompletujesz go z innym metalicznymi elementami często wykorzystywanymi w tego typu pomieszczeniach. Produkt zainstalujesz przy drzwiach w łatwy sposób za pomocą prostych narzędzi. Nierzadko stosowany przykładowo w sklepach, warsztatach oraz na klatkach schodowych – wszędzie, gdzie zachodzi konieczność częstego oraz pośpiesznego otwierania drzwi. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, dlatego z powodzeniem wybierzesz model spełniający Twoje oczekiwania.

    • Chroni ścianę
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd
    • Wysuw: 28 mm

    Specyfikacja techniczna

    Wysokość produktu120mm
    KolorNikiel matowy
    Kod produktu5901912831032