Zobacz więcej Stopnie i podstopnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Stopnie i podstopnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stopień bukowy Kornik 1200 x 290 x 35 mm

Stopień bukowy Kornik 1200 x 290 x 35 mm

248
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Deską, za pomocą której profesjonalnie wykończysz swoje schody, jest stopień bukowy. Możesz go wykorzystać w rozmaitych pomieszczeniach, które chcesz połączyć pionowo. Stopień wykonany z surowego drewna jest uniwersalny, ponieważ masz całkowitą dowolność jego wykończenia, dzięki czemu idealnie dopasujesz wygląd schodów do stylu wnętrz.

   Cechy i zalety

    W budynkach piętrowych różnego rodzaju możesz wykorzystać stopień bukowy. Za pomocą takiej deski masz szansę na profesjonalne wykończenie schodów. Dzięki temu, że element ten jest wykonany z litego drewna, cechuje się trwałością i wytrzymałością, dlatego nadaje się do intensywnej eksploatacji – możesz mieć pewność, że jest odporny na uszkodzenia i obciążenia. Wykorzystując stopień, masz okazję wykonać schody własnego projektu i wykończyć je w preferowany przez siebie sposób. Deska z surowego drewna pozwoli Ci na pokrycie jej dowolnym środkiem, takim jak lakier, bejca czy olej. W ten sposób możesz nadać schodom odpowiedni charakter, który idealnie dopasuje się do stylu wnętrza. Drewno bukowe współgra z różnymi materiałami wykończeniowymi – szkłem, metalem, ceramiką i kamieniem, dlatego swobodnie użyjesz go do urządzania eleganckich, tradycyjnych lub bardzo nowoczesnych pomieszczeń.

     Specyfikacja techniczna

     KolorNaturalny
     Długość produktu1200mm
     Szerokość produktu290mm
     Grubość produktu35mm
     Waga produktu9.64kg
     Kod produktu5905156080058