Zobacz więcej Stopnie i podstopnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Stopnie i podstopnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stopień dębowy Kornik 1000 x 290 x 35 mm

Stopień dębowy Kornik 1000 x 290 x 35 mm

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do zbudowania schodów własnego projektu możesz wykorzystać stopień dębowy. Wyróżnia się eleganckim, naturalnym wyglądem i trwałością, dlatego masz szansę zaaranżować solidną, a jednocześnie atrakcyjną przestrzeń. Stopień wykonany z surowego drewna pozwala Ci na dowolne wykończenie, dzięki czemu możesz pokryć go najbardziej dopasowaną do wnętrza powłoką.

   Cechy i zalety

    Możesz w elegancki sposób wykończyć schody za pomocą stopnia dębowego. Dopasujesz go do wielu przestrzeni – zarówno w domu, jak i w lokalach użytkowych czy budynkach biurowych. Stopień może Ci się przydać podczas remontu lub wykańczania nowo wybudowanych obiektów. Został on wykonany z litego drewna dębowego, dlatego cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy wgniecenia – swobodnie użyjesz go do wykańczania powierzchni, które są narażone na intensywną eksploatację i obciążenia. Taki rodzaj deski wyróżnia się również eleganckim, naturalnym rysunkiem drewna i ciepłym, wyrazistym kolorem, więc z pewnością doda Twoim pomieszczeniom atrakcyjnego elementu. Dębowy stopień możesz wykorzystać zarówno w pomieszczeniach wykańczanych w stylu tradycyjnym, jak i do nowoczesnych przestrzeni – dobrze współgra z metalem, kamienieniem, ceramiką i szkłem.

     Specyfikacja techniczna

     KolorNaturalny
     Długość produktu1000mm
     Szerokość produktu290mm
     Grubość produktu35mm
     Waga produktu7.38kg
     Kod produktu5905156080010