Zobacz więcej Stopnie i podstopnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Stopnie i podstopnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stopień dębowy Kornik 1200 x 290 x 35 mm

Stopień dębowy Kornik 1200 x 290 x 35 mm

308
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stopień schodowy to trwały i solidnie wykonany produkt, który z pewnością na długie lata zagości w Twoim domu. Po wyborze tego artykułu przez najbliższy czas będziesz mógł zapomnieć o remontach schodów bądź ich wymianie. Stopień został wyprodukowany z drewna dębowego w stanie surowym, przez co możesz go polakierować bądź pomalować na wymarzony kolor.

   Cechy i zalety

    Stopień schodowy cechuje przede wszystkim solidne wykonanie i wytrzymałość. Produkt, po zamontowaniu w Twoim domu bądź biurze z pewnością będzie służył Ci przez wiele długich lat. Twoje schody będą zabezpieczone przed wszelkimi zarysowaniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi – wszystko dzięki solidnym materiałom. Stopień wyprodukowano z dębu w stanie surowym, co dodatkowo umożliwi Ci praktycznie zaraz po zakupie pomalowanie całości na dowolny, wymarzony kolor bądź polakierowanie go. W obu przypadkach będą się one prezentowały tak samo dobrze. Nie bez znaczenia jest także fakt, że stopnie w bardzo prosty sposób można zamontować w wybranym miejscu – wystarczy skrzynka z podstawowymi narzędziami, którą posiada praktycznie każdy domowy majsterkowicz.

     Specyfikacja techniczna

     KolorNaturalny
     Długość produktu1200mm
     Szerokość produktu290mm
     Grubość produktu35mm
     Waga produktu8.86kg
     Kod produktu5905156080041