Zobacz więcej Stopnie i podstopnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Stopnie i podstopnie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stopień do schodów zewnętrznych Atrium System Step
Strzałka w prawo

Stopień do schodów zewnętrznych Atrium System Step

478
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stopień Atrium Step jest produktem stosowanym podczas konstruowania schodów Atrium Step. Przeznaczony jest on do stosowania na zewnątrz budynku. Wykonano go z wytrzymałej stali ocynkowanej ogniowo, dzięki czemu jest odporny na działanie warunków atmosferycznych i przy regularnej konserwacji zapewnia długi czas eksploatacji.

   Cechy i zalety

    Stopień Atrium Step to kluczowy element schodów Atrium Step. Można go z powodzeniem stosować na zewnątrz budynku. Został wykonany ze stali i kraty. Oba te materiały zostały ocynkowane, dzięki czemu są zabezpieczone przed korozją. Powoduje to także, że produkt na długo zachowuje trwałość. Ażurowa powierzchnia kraty zapobiega zbieraniu się na niej wody opadowej i zapewnia jej ujście, dlatego stopnie nie są śliskie. Pozytywnie wpływa to na komfort oraz bezpieczeństwo podczas poruszania się po schodach. Stopień zapatrzony został we wszystkie elementy służące do jego montażu. Czynność ta jest prosta i nie wymaga stosowania skomplikowanych narzędzi. Produkt jest kompatybilny z pozostałymi elementami z tej serii, które dostępne są w naszym asortymencie. Umożliwią Ci one dopasowanie rozmiarów schodów do wymagań stawianych przez konstrukcję budynku. Do zamontowania kompletu stopni schodów Atrium Step niezbędne są mocowania Atrium Step dostępne w naszej ofercie.

    • Wysokość stopnia 20 cm; do boku stopnia montowane są słupki balustrady Atrium Step dostępne oddzielnie

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAtrium
    SeriaSteppe
    Szerokość (cm)3cm
    Waga (kg)10kg
    KolorSrebrny
    MateriałStal
    Waga produktu10kg
    Kod produktu5907710642351