icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Stopnie i podstopnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Stopnie i podstopnie

Strzałka w prawo

Stopień sosnowy Kornik 1000 x 290 x 35 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stopień sosnowy Kornik 1000 x 290 x 35 mm
99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Stopień schodowy został wykonany z drewna sosnowego w stanie surowym – jest gotowy do lakierowania bądź malowania. Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie go do wystroju i kolorystyki innych elementów wystroju wnętrza. Element został wykonany z sosny, która jest drewnem odpornym na pękanie i łatwym do obróbki. Dostępne są też inne elementy do budowy schodów.

  Cechy i zalety

  Stopień schodowy to część potrzebna do budowy schodów dopasowanych do potrzeb wnętrza. Wykonany został z dobrego gatunku drewna, które jest naturalnym surowcem. Po jego zaimpregnowaniu będzie służył Ci przez wiele lat. Surowe drewno możesz wybarwić specjalnymi preparatami na dowolny kolor, dopasowując element do wystroju domu i innych elementów wykończeniowych, na przykład podłóg. Element został wykonany z sosny, która jest cenionym materiałem w stolarstwie – jest odporna na pękanie i łatwa do obróbki. W naszym asortymencie znajdziesz wszystkie inne komponenty do budowy schodów, takie jak podstopnice, balustrady i akcesoria wykończeniowe, z których wykonasz pełną konstrukcję funkcjonalnych schodów do Twojego domu.

  • Drewno nieimpregnowane

  Specyfikacja techniczna

  Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałSosna
  KolorNaturalny
  Kod produktu5905156080034