Zobacz więcej Stopnie i podstopnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Stopnie i podstopnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stopień sosnowy Kornik 1000 x 290 x 35 mm

Stopień sosnowy Kornik 1000 x 290 x 35 mm

108
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stopień schodowy został wykonany z drewna sosnowego w stanie surowym – jest gotowy do lakierowania bądź malowania. Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie go do wystroju i kolorystyki innych elementów wystroju wnętrza. Element został wykonany z sosny, która jest drewnem odpornym na pękanie i łatwym do obróbki. Dostępne są też inne elementy do budowy schodów.

   Cechy i zalety

    Stopień schodowy to część potrzebna do budowy schodów dopasowanych do potrzeb wnętrza. Wykonany został z dobrego gatunku drewna, które jest naturalnym surowcem. Po jego zaimpregnowaniu będzie służył Ci przez wiele lat. Surowe drewno możesz wybarwić specjalnymi preparatami na dowolny kolor, dopasowując element do wystroju domu i innych elementów wykończeniowych, na przykład podłóg. Element został wykonany z sosny, która jest cenionym materiałem w stolarstwie – jest odporna na pękanie i łatwa do obróbki. W naszym asortymencie znajdziesz wszystkie inne komponenty do budowy schodów, takie jak podstopnice, balustrady i akcesoria wykończeniowe, z których wykonasz pełną konstrukcję funkcjonalnych schodów do Twojego domu.

    • Drewno nieimpregnowane

    Specyfikacja techniczna

    Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
    MateriałSosna
    KolorNaturalny
    Długość produktu1000mm
    Szerokość produktu290mm
    Grubość produktu35mm
    Waga produktu5.58kg
    Kod produktu5905156080034