Zobacz więcej Stopnie i podstopnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Stopnie i podstopnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stopień sosnowy Kornik 1200 x 290 x 35 mm

Stopień sosnowy Kornik 1200 x 290 x 35 mm

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podczas wykańczania wnętrz rozmaitych budynków może Ci się przydać stopień sosnowy. Jest to element, który wykorzystasz do budowy funkcjonalnych i estetycznych schodów, pasujących do rozmaicie urządzanych pomieszczeń. Drewniana deska, z której utworzysz stopnie, podesty czy progi, cechuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    W domach i mieszkaniach piętrowych możesz wykorzystać stopień sosnowy. Dzięki niemu wykończysz schody, wyposażając je w funkcjonalny i estetyczny element. Deska wykonana z surowego drewna sosnowego cechuje się naturalnym wyglądem o jasnej barwie, co pozwoli Ci uzupełnić wszelkie rustykalne czy skandynawskie aranżacje. Dodatkowo, stopień ten łatwo wykończysz w preferowanym przez Ciebie stylu – możesz pokryć go rozmaitymi środkami do drewna. Masz szansę nadać swoim schodom wygląd, który idealnie będzie pasował do otoczenia. Sosnowy stopień jest łatwy do koloryzacji bejcą czy lakierem o Twoim ulubionym zabarwieniu, ale możesz również pozostawić jego naturalny wygląd, pokrywając go jedynie olejem do drewna czy przezroczystym impregnatem.

     Specyfikacja techniczna

     KolorNaturalny
     Długość produktu1200mm
     Szerokość produktu290mm
     Grubość produktu35mm
     Waga produktu6.7kg
     Kod produktu5905156080065