Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Nogi meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Nogi meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Stopka regulowana Shop Line gwint M10 chrom

Stopka regulowana Shop Line gwint M10 chrom

18,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zamontowanie regulowanej stopki jest dobrym wyjściem, kiedy sytuacja wymaga od Ciebie wymiany starych nóżek mebla na nowe bądź wtedy, gdy pragniesz nieco odświeżyć wygląd posiadanego mebla. Stopka jest elegancka i będzie pasowała do każdego wnętrza oraz stylu mebla, do którego zostanie przymocowana, a do tego jest wykonana z trwałego tworzywa.

  Cechy i zalety

  Produkt jest wykonany z trwałego metalu, który jest odporny na nacisk, dlatego możesz go zamontować przy każdym meblu, a także w pufie czy fotelu. Ma kolor chrom, który jest nowoczesny i atrakcyjny wizualnie – będzie pasował zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Może być także wykorzystany w meblach będących na wyposażeniu sklepu. Sworzeń gwintowany został ocynkowany, dzięki czemu gwint na długo zachowuje swój pierwotny kształt. Stopkę można w łatwy i szybki sposób zamontować bez użycia narzędzi, wkręcając ją w otwór znajdujący się w meblu. Artykuł jest przeznaczony do użytku we wnętrzach pomieszczeń, a jego zaletą jest swobodna regulacja, która przydaje się w przypadku nierównych powierzchni. Średnica stopki to 35 mm – dzięki niej mebel będzie miał solidną podstawę.

  • Łatwy montaż
  • Gwint M 10
  • Fi 35
  • Regulowana

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorChrom
  Kod produktu5904259597333