armatura banerarmatura banerarmatura banerarmatura baner

Armatura Kraków to producent grzejników, baterii łazienkowych oraz armatury sanitarnej. Produkty marki, jako jedne z nielicznych na świecie, posiadają nawet stuletnią gwarancję bezawaryjnego użytkowania!


Grzejniki COGrzejniki COGrzejniki COGrzejniki CO

Armatura Kraków oferuje swoim klientom szeroki wybór grzejników i przyłączy grzejnikowych, które z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w domu, jak i w lokalach użyteczności publicznej. Dzięki optymalnemu doborowi materiałów i zastosowaniu innowacji w procesie produkcyjnym, aluminiowe kaloryfery Armatury Kraków cechują się wysoką wydajnością i umożliwiają bezawaryjną eksploatację. Modułowa budowa i dostępność wariantów zróżnicowanych pod względem układu zaworów, pozwalają wybór grzejnika dopasowanego do specyfiki każdego pomieszczenia.Armatura logo

Armatura Kraków to polska marka, której produkty znane są już od 1922 roku. Oferuje klientom wydajne i łatwe w regulacji grzejniki oraz kompleksowe wyposażenie łazienki i kuchennej strefy zmywania. Oferta marki obejmuje sprzęty wykorzystywane w strefach natryskowych, kąpielowych, umywalkowych i sanitarnych, w pomieszczeniach dostosowanych do potrzeb seniorów i osób niepełnosprawnych, a także domowych salonach SPA. Sprawując pieczę nad każdym etapem produkcyjnym, poczynając od projektu po kontrolę jakości, specjaliści Armatury Kraków zapewniają klientom produkty z gwarancją nawet do 100 lat bezawaryjnego użytkowania. Jest to wyjątkowe nie tylko w skali Polski, ale i całego świata.

W asortymencie marki znajdziesz grzejniki, baterie oraz meble łazienkowe. Szeroki wybór ceramiki sanitarnej uwzględnia zarówno modele o tradycyjnym wyglądzie, jak i elementy wpisujące się we współczesne trendy. Dzięki temu produkty Armatury Kraków trafiają w gusta klientów o różnorodnych potrzebach i oczekiwaniach estetycznych.

Najwyższą jakość wykonania wszystkich oferowanych przez Armaturę Kraków elementów potwierdzają sami klienci oraz specjaliści, którzy doceniają kunszt jej projektantów na licznych targach, w których bierze udział. Tym, co dodatkowo wyróżnia firmę na tle innych, jest rozbudowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Znalezienie rozwiązania korzystnego dla obu stron jest priorytetem dla pracowników obsługi klienta Armatury Kraków. Szybkie i sprawne wsparcie wzbogacone o przyjemny kontakt jest cechą, jaką szczególnie cenią sobie konsumenci.