dekoral banerdekoral banerdekoral banerdekoral baner

Dekoral to obecna na polskim rynku od 1998 roku marka dostarczająca wysokiej klasy białe i kolorowe farby do ścian i sufitów, emalie do drewna i metalu oraz farby fasadowe.

Produkty Dekoral to zarówno bogata paleta kolorów, pozwalająca na dobór odcienia odpowiedniego do każdego typu pomieszczenia i stylu aranżacyjnego, jak i wysoka jakość. Klienci mogą wybierać spośród licznych odcieni emulsji charakteryzujących się doskonałym kryciem, wydajnością oraz trwałością powłoki. Od 2010 roku Dekoral wchodzi w skład amerykańskiego koncernu PPG Industries, będącego światowym liderem na rynku farb i lakierów.


farby matowefarby matowefarby matowefarby matowe

Kolorowe farby do wnętrz to szybki sposób na odświeżenie i metamorfozę swojego domu lub mieszkania. Matowa farba lateksowa Voice of Color marki Dekoral przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów. Dostępna jest w 50 różnorodnych kolorach (od pastelowych odcieni po intensywne i wyraziste barwy), które nie blakną i długo pozostają niezmienione. Cechą charakterystyczną farby Voice of Color jest wysoka wydajność, doskonałe krycie oraz łatwość rozprowadzania po malowanej powierzchni, bez chlapania, co znacznie ułatwia proces malowania. Powłoka farby jest paroprzepuszczalna, trwała i odporna na szorowanie.


efekty dekoracyjneefekty dekoracyjneefekty dekoracyjneefekty dekoracyjne

Efekty dekoracyjne na ściany to rozwiązanie dla osób, które lubią wyraziste, niebanalne akcenty aranżacyjne. Lakier Transparentny marki Dekoral w połączeniu z brokatem służy do tworzenia dekoracyjnej, a zarazem trwałej powłoki wewnątrz pomieszczeń. Lakier transparentny mieszamy ze srebrnym lub złotym brokatowym pyłem, a następnie nanosimy na powierzchnię pomalowaną farbą odporną na szorowanie. Zestaw dekoracyjny pomaga dodatkowo utrzymać ściany w czystości, stąd polecany jest do pomieszczeń intensywnie użytkowanych, np. pokoi dziecięcych. Lakier transparentny doskonale sprawdzi się też do wykonania lamperii w przedpokoju lub na klatce schodowej.


farby do łazienki i kuchnifarby do łazienki i kuchnifarby do łazienki i kuchnifarby do łazienki i kuchni

Specjalistyczne farby do łazienki i kuchni sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ściany i sufity narażone są na regularne działanie wilgoci oraz rozwój grzybów pleśniowych. Farba Łazienka & Kuchnia marki Dekoral odporna jest na wilgoć i tłuste zabrudzenia. Po naniesieniu na powierzchnię pozostawia delikatny, satynowy efekt wykończeniowy. Emulsja Łazienka & Kuchnia charakteryzuje się wysoką odpornością na szorowanie, umożliwia łatwe i szybkie zmywanie różnego rodzaju plam i zabrudzeń. Dzięki zastosowaniu fungicydów powierzchnia farby zabezpieczona jest przed rozwojem grzybów, a jej hydrofobowe właściwości sprawiają, że płyny nie wsiąkają, co zapobiega powstawaniu plam.Odporna na szorowanieOdporna na szorowanieOdporna na szorowanieOdporna na szorowanie

Biały kolor ścian to ponadczasowe rozwiązanie, które pasuje do każdego stylu i nigdy się nie znudzi. Śnieżnobiała lateksowa farba Odporna na Szorowanie marki Dekoral przeznaczona jest do malowania ścian i sufitów. Daje matowy efekt wykończenia o klasycznym odcieniu śnieżnej bieli oraz tworzy jednolitą powłokę, która optycznie wyrównuje i maskuje niedoskonałości powierzchni. Farba marki Dekoral bardzo dobrze kryje oraz zapewnia wygodną aplikację – można ją nakładać wałkiem lub natryskiem. Powstała w wyniku malowania powłoka jest odporna na szorowanie, także na mokro. Farba Odporna na Szorowanie marki Dekoral to gwarancja 5 lat trwałości bieli, która nie żółknie pod wpływem promieni UV.


farby do ścian i sufitówfarby do ścian i sufitówfarby do ścian i sufitówfarby do ścian i sufitów

Farba Ściany i Sufity marki Dekoral to akrylowa emulsja do dekoracyjnego malowania wnętrz, o matowym wykończeniu. Nadaje się do nakładania na tynki cementowe i cementowo-wapienne, gipsowe oraz płyty gipsowo-kartonowe. Farba gwarantuje wygodną aplikację i bardzo dobrą mikrowentylację powierzchni. Zastosowanie bieli tytanowej zapewnia wyjątkowo czystą, perfekcyjną biel powłoki malarskiej. Farba Ściany i Sufity marki Dekoral to emulsja typu 2w1, co oznacza, że stanowi zarówno podkład, jak i farbę nawierzchniową.do drewna i metaludo drewna i metaludo drewna i metaludo drewna i metalu

Emalie do drewna i metalu wykorzystywane są w celach dekoracyjnych i ochronnych. Silnie Kryjąca Emalia do Drewna i Metalu marki Dekoral to wydajna, olejno-alkidowa farba zapewniająca bardzo dobre krycie, łatwą aplikację i trwały kolor. Emalia zapewnia aż 6-letnią ochronę malowanej powierzchni, ponieważ tworzy elastyczną, idealnie gładką powłokę, odporną na czynniki atmosferyczne i mechaniczne. Emalia do drewna i metalu Dekoral nadaje się malowania przedmiotów i elementów znajdujących się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, jak okna, drzwi, płoty, bramy itp.


emalie antykorozyjneemalie antykorozyjneemalie antykorozyjneemalie antykorozyjne

Emalia Antykorozyjna przeznaczona jest do nakładania bezpośrednio na metal - także pokryty rdzą, bez stosowania gruntu czy farby podkładowej. Hermetyczna, a zarazem elastyczna powłoka oraz dodatek inhibitorów korozji tworzą długotrwałe zabezpieczenie przed rdzą, dlatego Emalia Antykorozyjna zapewnia aż 9 lat ochrony malowanej powierzchni. Można ją stosować do malowania powierzchni stalowych, żelaznych i żeliwnych, takich jak bramy, płoty, ogrodzenia, balustrady czy meble ogrodowe. Zapewnia ochronę przed czynnikami atmosferycznymi oraz promieniowaniem UV. Dostępna jest w 20 odcieniach opartych na wzorniku RAL, dzięki czemu łatwo jest dopasować kolor do gotowych elementów i konstrukcji malowanych proszkowo.


do betonudo betonudo betonudo betonu

Antypoślizgowa farba do betonu (Akrylit B) marki Dekoral zapewnia bardzo dobre krycie i szybkie wysychanie – drugą warstwę można nakładać już po 1,5h. Jej powłoka jest odporna na ścieranie, działanie detergentów i olejów mineralnych oraz wykazuje właściwości antypoślizgowe. Farba zapobiega pyleniu posadzek. Nadaje się zarówno do stosowania wewnątrz pomieszczeń (w halach przemysłowych, magazynach, garażach), jak i na zewnątrz (do malowania podjazdów, chodników, podmurówek czy ogrodzeń betonowych). Antypoślizgowa farba do betonu dostępna jest w czterech kolorach: beżowym, szarym, grafitowo-szarym oraz brązowo-mahoniowym.


do kaloryferówdo kaloryferówdo kaloryferówdo kaloryferów

Nieżółknąca, szybkoschnąca emalia akrylowa do kaloryferów nadaje się do malowania urządzeń grzewczych oraz elementów instalacji wykonanych z metalu, miedzi i żeliwa. Emalia szybko wysycha, nie kapie, doskonale kryje. Uzyskana dzięki niej powłoka nie żółknie, jest odporna na działanie temperatury do +100°C i czynników mechanicznych. Emalia daje satynowy efekt wykończenia. Można ją nakładać pędzlem do kaloryferów lub pędzlem płaskim, wałkiem i pistoletem.PPG logoPPG logoPPG logoPPG logo

PPG Deco Polska Sp. z o.o. to producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów, posiadający w swoim portfolio takie marki jak: Dekoral, Bondex, Drewnochron, Sigma Coatings, Dekoral Professional, oraz ProGold. Wyroby firmy to produkty najwyższej klasy, cieszące się uznaniem klientów indywidualnych oraz profesjonalistów (architektów i wykonawców).

W Polsce PPG zatrudnia blisko 1700 osób. Firma podzielona jest na kilka strategicznych jednostek biznesowych, a ich siedziby mieszczą się we Wrocławiu, Cieszynie, Ostrowie Wielkopolskim (w tych lokalizacjach firma ma zakłady produkcyjne) oraz w Warszawie, Gdyni i Gliwicach.

Firma PPG Deco Polska cieszy się opinią wiarygodnego partnera biznesowego oraz atrakcyjnego pracodawcy, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane firmie, min. „Firma Przyjazna Klientowi”, „Budowlana Marka Roku” czy „Solidny Pracodawca Roku”. PPG Deco Polska od 2010 roku jest częścią koncernu PPG Industries – światowego lidera na rynku farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalistycznych. PPG na świecie jest synonimem jakości, trwałości i innowacyjności.