Hansgrohe bannerHansgrohe bannerHansgrohe bannerHansgrohe banner

Hansgrohe jest światowym liderem w branży sanitarnej już od 1901 roku.

Stawiając na niemiecki know-how osiąga najwyższą jakość i formę armatury łazienkowej i kuchennej. Innowacyjne technologie i ponad 2000 patentów zastosowanych w produktach tej marki pozwalają oszczędzać wodę i energię, gwarantując jednocześnie ergonomię i przyjemność użytkowania.
1
Baterie
2
Zestawy prysznicowe i części
1
Baterie
2
Zestawy prysznicowe i części
1

Baterie


Baterie umywalkoweBaterie umywalkoweBaterie umywalkoweBaterie umywalkowe

Baterie umywalkowe Hansgrohe stanowią doskonałe rozwiązanie do łazienek w których ceni się ekonomiczne podejście i ochronę środowiska przy jednoczesnym komforcie użytkownika. Najwyższej jakości głowica ceramiczna hansgrohe gwarantuje stabilną pracę uchwytu i płynne działanie baterii. Połączenie głowicy z technologią Air Power odpowiadającą za perfekcyjne mieszanie wody z powietrzem, sprawia, że strumień jest nie tylko stabilny, ale również miękki, obfity i nie chlapie. Większość modeli baterii umywalkowych hansgrohe posiada również wbudowany ogranicznik przepływu umożliwiający do 60% oszczędności wody i energii niezbędnej do jej podgrzania. Gładkie powierzchnie z najwyższej jakości chromu i proste wzornictwo wpływają na łatwość pielęgnacji armatury. Dzięki zastosowaniu technologii Quick Clean, usuwanie osadów kamiennych z perlatora jest możliwe dzięki prostemu przetarciu go palcem.


Baterie wannoweBaterie wannoweBaterie wannoweBaterie wannowe

Baterie wannowe hansgrohe to prostota połączona z najwyższą jakością i współczesnym wzornictwem. Zastosowanie opatentowanej głowicy ceramicznej hansgrohe zapewnia płynne działanie baterii i zawsze stabilny strumień. Szeroki wybór baterii podtynkowych, ściennych i termostatycznych spotka się z oczekiwaniami każdego, kto ceni sobie ergonomię i nowoczesny design. Gładkie powierzchnie baterii wannowych oraz najwyższej jakości chrom sprawiają, że ich pielęgnacja w ogóle nie wymaga wysiłku. Na każdej głowicy można mechanicznie ograniczyć wypływ gorącej wody co może się przydać w ochronie dzieci przed poparzeniem. Przełączniki ciśnieniowe wykonane z tworzywa ABS są bardziej żywotne od metalowych ponieważ nie korodują.


Baterie prysznicoweBaterie prysznicoweBaterie prysznicoweBaterie prysznicowe

Hansgrohe oferuje szeroki wybór baterii prysznicowych podtynkowych, ściennych i termostatycznych. Zastosowana w nich opatentowana głowica ceramiczna hansgrohe zapewnia płynne działanie baterii i zawsze stabilny strumień. Gładka powierzchnia baterii prysznicowych i najwyższej jakości powłoka chromu sprawiają, że pielęgnacja baterii prysznicowych Hansgrohe w ogóle nie wymaga wysiłku. Dzięki bateriom termostatycznym hansgrohe, przyjemny prysznic nie musi być równoznaczny z dużym zużyciem wody. Wręcz przeciwnie: ustawienie uchwytu w trybie Eco pozwala zaoszczędzić nawet do 50% wody i energii potrzebnej na jej podgrzanie.


Baterie kuchenneBaterie kuchenneBaterie kuchenneBaterie kuchenne

Baterie kuchenne, jako najbardziej eksploatowane urządzenie w pomieszczeniu, powinny odznaczać się wysokim stopniem wytrzymałości i dużym komfortem użytkowania. Takie właśnie są produkty oferowane przez Hansgrohe. Zastosowanie opatentowanej głowicy zapewnia płynne działanie baterii, obfity strumień i pełną wygodę podczas odkręcania oraz zakręcania. Dzięki uniwersalnym, ergonomicznym uchwytom i regulowanej wysokości wylewki, z łatwością dobierzesz odpowiedni model do swojej kuchni i dopasujesz go do reszty wystroju.


2

Zestawy prysznicowe i części


Węże prysznicoweWęże prysznicoweWęże prysznicoweWęże prysznicowe

Węże prysznicowe hansgrohe są uniwersalne – pasują do każdego rodzaju główek prysznicowych i baterii. Niezależnie od modelu, zapewniają stałe ciśnienie wody dzięki swojej wielowarstwowej budowie i systemowi zapobiegającemu tworzeniu się wewnątrz nich osadów i kamienia. Funkcja ta ma również wpływ na jakość wody używanej do kąpieli. Stożkowa nakrętka stabilizująca wąż zapobiega jego zagięciom i tym samym poprawia wygodę jego obsługi. Węże z gładką w dotyku powierzchnią są dodatkowo łatwe w pielęgnacji i wykluczają ryzyko zarysowania sąsiadujących z nimi powierzchni. Posiadają też łożyskowaną końcówkę, a dzięki jonom srebra są antybakteryjne. Modele Eco, z wbudowanym ogranicznikiem przepływu redukują zużycie wody nawet o połowę, zapewniając jednocześnie jakość strumienia i przyjemność kąpieli na najwyższym poziomie.


Słuchawki prysznicoweSłuchawki prysznicoweSłuchawki prysznicoweSłuchawki prysznicowe

Główki prysznicowe hansgrohe to przyjemność prysznica przy jednoczesnej oszczędności wody i energii. Przycisk Select, znajdujący zastosowanie w większości modeli hansgrohe, pozwala na zmianę strumienia wody za jednym dotknięciem. Jego wytrzymałość testowano na 90 000 cykli co odpowiada użytkowaniu przez czteroosobową rodzinę na przestrzeni 10lat. W zależności od modelu główki prysznicowej uzyskać można różne strumienie wody. Dodatkową zaletą wpływającą na ergonomię użytkowania, jest łatwy w obsłudze uchwyt, dobrze leżący nawet w mokrej dłoni. Słuchawki prysznicowe hansgrohe są niezwykle łatwe w pielęgnacji. Zastosowana w nich technologia QuickClean pozwala na usuwanie kamienia za pomocą potarcia dysz palcem, a proste wzornictwo i najwyższej jakości chrom sprawiają, że usuwanie osadów jest bardzo proste. Prócz komfortu użytkowania, niektóre główki prysznicowe hansgrohe, dzięki wbudowanemu ogranicznikowi przepływu, pozwalają zaoszczędzić do 50% wody i energii potrzebnej do jej podgrzania.


Zestawy prysznicoweZestawy prysznicoweZestawy prysznicoweZestawy prysznicowe

Zestawy prysznicowe hansgrohe udowadniają, że przyjemność z prysznica w połączeniu z ochroną środowiska i oszczędnością jest jak najbardziej możliwa! Doskonale połączone elementy najwyższej jakości oferują nieograniczone doznania kąpieli, niezależnie od potrzeb. Są przy tym ergonomiczne: możliwość regulacji głowicy prysznicowej pozwala precyzyjnie ukierunkować strumień. Główki prysznicowe są łatwe w obsłudze, a dzięki przyciskowi Select zmiana strumienia jest prosta, nawet z zamkniętymi oczami lub mokrymi dłońmi. Zestawy hansgrohe są proste w montażu, a część z nich daje możliwość wykorzystania istniejących już otworów. Płynne działanie i stabilna temperatura zapewniane są dzięki opatentowanemu wkładowi ceramicznemu i termostatycznemu. Wbudowany ogranicznik przepływu umożliwia oszczędność nawet do 60% wody i energii niezbędnej do jej podgrzania.


1
Baterie

Geom logoGeom logoGeom logoGeom logo

W 1928 roku niemiecki innowator Hans Grohe zaprojektował i opatentował pierwszą na świecie główkę prysznicową. Tym samym wyznaczył nowy kierunek stylistyczny w urządzaniu łazienki i na zawsze odmienił sposób, w jaki dbamy o higienę w domowym zaciszu. Trzeba wiedzieć, że w tamtych czasach możliwość zażywania regularnej kąpieli we własnym pomieszczeniu była luksusem. To właśnie dzięki wynalazkowi pochodzącego ze Schwarzwaldu sukiennika, takie urządzenie jak prysznic zaczęło znajdować się na wyposażeniu coraz większej liczby mieszkań i domów.

Marka Hansgrohe już od ponad stu lat pozostaje światowym liderem w branży sanitarnej, produkując zarówno armaturę łazienkową, jak i kuchenną. Jej specjaliści zapewniają konsumentom artykuły o sprawdzonej jakości, wykonane w duchu znanego i cenionego na całym świecie niemieckiego know-how. Jest ono gwarancją nie tylko najwyższej funkcjonalności, ale i wytrzymałości. Jednak marka Hansgrohe kojarzy się nie tylko ze stosowaniem innowacyjnej technologii, umożliwiającej dostęp do bieżącej wody w każdym gospodarstwie domowym. Oferowane przez nią produkty to także doskonałe i gustowne wzornictwo, projektowane przez najlepszych architektów, którzy cenią sobie uniwersalność i ponadczasową estetykę.

W asortymencie Hansgrohe znajdziesz baterie umywalkowe, kuchenne i wannowe, kompletne kolumny natryskowe, a także kabiny z hydromasażem i wiele innych produktów umożliwiających korzystanie z bieżącej wody. Możesz być pewny, że wszystkie elementy wykonane zostały z najwyższą starannością, a najdrobniejsze szczegóły zachwycą Cię dokładnością ręcznego wykończenia. Dzięki zaangażowaniu ekspertów marki, które przejawia się w każdym produkcie, jest ona regularnie nagradzana w wielu prestiżowych plebiscytach, między innymi w Rankingu Przedsiębiorstw International Forum Design.