Knap banerKnap banerKnap banerKnap baner

Knap czyli zupełnie nowe spojrzenie na obróbkę kamienia.

Firma, która o tym surowcu wie wszystko i dystrybuuje produkty o niezwykłej wytrzymałości oraz estetyce.

1
Biokominki
2
Stopnie i podstopnie
3
Słupki nierdzewne
1
Biokominki
2
Stopnie i podstopnie
3
Słupki nierdzewne
4
Poręcze stalowe
1

Biokominki


Biokominki

Kto zwykle decyduje się na zakup biokominka? Przede wszystkim te osoby, które nie mogą posiadać w swoim domu lub mieszkaniu tradycyjnej instalacji kominkowej, a chciałyby cieszyć się z atmosfery tworzonej w pomieszczeniu przez delikatny płomień. Biokominki wiszące lub wolnostojące mogą być wspaniałą dekoracją ściany bądź specjalnie zaprojektowanej wnęki. Realistyczny ogień pełni funkcję dekoracyjną, nie grzewczą, zatem biokominek nie wymaga tworzenia specjalnej instalacji. Biokominki wolnostojące możesz również postawić na stole, komodzie czy na tarasie. Drewno zastąpione ekologicznym, bezwonnym biopaliwem podczas spalania nie wydziela dymu, sadzy ani popiołu. Przyjrzyj się ofercie biokominków i wybierz odpowiedni dla siebie!


2

Stopnie i podstopnie


Stopnie i podstopnie

Granit to materiał wytrzymały i kwasoodporny. Jego atuty bardzo często są wykorzystywane w produkcji schodów zewnętrznych. Odporny na działanie czynników atmosferycznych nie odbarwia się, nie kruszeje, a bogata gama kolorystyczna pozwala wkomponować wykonane z niego powierzchnie w różne aranżacje ogrodowe. Stopnice i podstopnice mogą mieć strukturę zarówno polerowaną, jak i płomieniowaną, by móc zastosować je nie tylko we wnętrzach, ale i na zewnątrz. Granit to materiał proekologiczny, który nie wywołuje alergii. Zobacz jakie warianty z granitu masz do dyspozycji!


3

Słupki nierdzewne


Słupki nierdzewne

Poszczególne elementy systemu balustrad wykonane są ze stali nierdzewnej, która nie ulega korozji oraz jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Dopiero tak wykonane poręcze można stosować w konstrukcjach zewnętrznych oraz wewnątrz budynków. Wersję polerowaną warto zestawić z podobnie wykończonymi płytkami. Matowe poręcze ciekawie prezentują się we wnętrzach urządzonych modernistycznie. Firma, by sprostać wymaganiom zmieniającego się rynku, oferuje system balustrad, który może być wypełniony rurką cienką ze stali nierdzewnej, linką stalową oraz szkłem. W ofercie znajdują się obecnie również słupki ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo. Wszystkie warianty systemu balustrad wykonane są w taki sposób, by umożliwiały samodzielny montaż. Ich wytrzymałość Cię zaskoczy!


4

Poręcze stalowe


Poręcze stalowe

Gdzie sprawdzą się stalowe poręcze? Właściwa odpowiedź brzmi – wszędzie. Uatrakcyjnią nowoczesne budownictwo i zabezpieczą budynki użyteczności publicznej. Aby poręcz wytrzymała wiele lat użytkowania, zabezpiecz ją zaślepką. Ochroni balustradę przed szkodliwym działaniem warunków zewnętrznych, a jednocześnie udekoruje całą konstrukcję. Ale to nie wszystko – zadbaj także o bezpieczne mocowanie poręczy, które umożliwi odpowiedni wspornik. Wszystkie te elementy znajdziesz w ofercie marki Knap.


1
Biokominki

Knap logo

Knap to przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją, specjalizujące się w zakresie usług kamieniarskich. Pracownicy firmy są doświadczonymi fachowcami od prac wykończeniowych, podczas których wykorzystywany jest przede wszystkim kamień. Specjalizują się w montażu posadzki granitowej, a także zewnętrznych schodów i elewacji na budynkach. Jedną z kategorii produkcyjnych firmy Knap są również nagrobki. W szerokim asortymencie produktów znajdziemy też nowoczesne biokominki wiszące i wolnostojące, parapety granitowe, stopnice i podstopnice granitowe, płytki i akcesoria kominkowe, jak również kleje oraz impregnaty do kamienia naturalnego.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z kamieniem pozwoliło firmie wyspecjalizować się w obróbce materiału na tyle, że od 2008 roku samodzielnie importuje produkty znajdujące się w stałej ofercie.

W 1997 roku rodzinne przedsiębiorstwo przeobraziło się w Firmę Handlowo Usługowo Produkcyjną Maria Knap. Postanawiając wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku, włączono też do stałej oferty system balustrad nierdzewnych do samodzielnego montażu.

Biokominki dystrybuowane przez firmę Knap to odpowiedź na wzrastające potrzeby osób użytkujących nowoczesne i inteligentne domy oraz mieszkania. Rozwiązanie w postaci biokominka można zastosować praktycznie w każdym domu bez potrzeby wykonywania dodatkowych instalacji. Taki element wyposażenia zupełnie zmienia otoczenie, sprzyjając relaksowi.

Produkty firmy są dostępne w wielu marketach budowlanych, znajdujących się na terenie całego kraju. Obecnie asortyment obejmuje aż 1500 pozycji sprzedażowych.