Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

Centrum Komina oferuje szeroki wybór kominków oraz kompleksowych systemów kominowych, projektowanych z myślą o tym, by spełniać marzenia o ciepłym i bezpiecznym domu.


KominyKominyKominyKominy

Aby ogrzewanie domu za pomocą kotła lub kominka było skuteczne i przede wszystkim bezpieczne, konieczne jest uzupełnienie tych urządzeń o funkcjonalny układ kominowy, który odprowadzi spaliny i dym na zewnątrz. Kominy NIKO cechuje wysoka kompatybilność z większością systemów grzewczych dostępnych w Polsce i na terenie Europy. Zbudowane są z materiałów powszechnie uznawanych za trwałe i bezpieczne dla zdrowia, takich jak odporna na wysokie temperatury ceramika, czy nie ulegająca korozji stal szlachetna.Niko logoNiko logoNiko logoNiko logo

Ciepła i przytulna atmosfera w domu to podstawa. Zdając sobie z tego sprawę, specjaliści Centrum Komina dokładają wszelkich starań, aby każdy miał je na wyciągnięcie ręki. Oferują klientom dostęp do najnowocześniejszych technologii w dziedzinie ogrzewania kominkowego, odprowadzania spalin i dymu z kotłów oraz izolacji przeciwwodnej.

W ofercie marki znajdziesz szeroki wybór kominków, w tym gazowych i kaflowych oraz posegregowanych ze względu na formę – między innymi narożnych, pionowych lub trójstronnych. Dostępne są kominy z funkcjonalnym systemem odprowadzania ubocznych produktów spalania na zewnątrz budynku i specjalistyczne izolacje przeciwwodne. Oprócz kompletnych konstrukcji, przygotowywanych na zamówienie klienta, Centrum Komina oferuje też szereg akcesoriów oraz elementów wymiennych, pasujących do powszechnie stosowanych modeli.

Tym, co wyróżnia Centrum Komina na tle innych producentów, jest kompleksowa obsługa klienta. Specjaliści marki towarzyszą konsumentom w trakcie każdego etapu zakupu – od projektu przez montaż, aż po obsługę serwisową. Dzięki temu zapewniają zarówno produkty, jak i usługi, których działanie mogą nadzorować na bieżąco.

Flagową pozycją w asortymencie Centrum Komina są systemy kominowe NIKO. Są rozpoznawalne i cenione w wielu krajach europejskich, takich jak Niemcy czy Szwecja. Cechują się bardzo dużą wytrzymałością i estetycznym designem. Budowane z pustaków keramzytowych i ceramiki, stanowią ekonomiczne rozwiązanie dla gospodarstw domowych.