Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

performance power bannerperformance power bannerperformance power bannerperformance power banner

Produkty marki Performance Power spełnią oczekiwania wszystkich osób, które cenią w narzędziach ich funkcjonalność i długotrwałą użyteczność. 

Szeroka oferta sprawia, że potrzebne akcesoria znajdzie tutaj każdy domowy majsterkowicz oraz pasjonat DIY.


Do warsztatuDo warsztatuDo warsztatuDo warsztatu

Szlifierki pozwalają na obróbkę metali, ceramiki oraz drewna. Urządzenia te doskonale sprawdzają się w trakcie prac remontowych i budowlanych, a także w warsztatach majsterkowiczów. Szlifierki Performance Power to narzędzia ergonomiczne, wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu korzystanie z nich będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Jeśli zainwestujesz w szlifierkę tej firmy, masz gwarancję trwałości na lata. 


PompyPompyPompyPompy

W tym dziale znajdziesz pompy, które pozwolą Ci stworzyć wspaniałe oczko wodne we własnym ogrodzie. Pompy od Performance Power posiadają wbudowane filtry, które oczyszczają wodę, napowietrzają ją i zapobiegają rozwijaniu się glonów w Twoim małym stawie. Ponadto wyposażono je w specjalny mechanizm, dzięki któremu stworzysz zjawiskowe wodne kaskady. W zależności od wielkości zbiornika, należy wybrać pompę o odpowiedniej mocy oraz wydajności. W tej kategorii prezentujemy urządzenia o różnych parametrach.powerperformance logopowerperformance logopowerperformance logopowerperformance logo

Gamę produktów marki PP otwierają elektronarzędzia, wśród których znajdziesz m.in. wiertarki udarowe, wkrętarki i wkrętaki. Dzięki nim składanie i montowanie mebli, wieszanie obrazów czy tworzenie konstrukcji według własnego projektu stanie się prawdziwą przyjemnością. Możesz sięgnąć także po sprzęty takie jak pilarki, wyrzynarki i szlifierki, które pozwolą Ci na wykonanie wielu prac remontowo-wykończeniowych i renowacyjnych we własnym zakresie.

Narzędzia PP dostępne są w wersji zasilanej przewodowo oraz akumulatorowo, a ponadto różnią się parametrami użytkowymi, co pozwoli Ci zawsze dobrać model dopasowany dokładnie do Twoich oczekiwań. Dodatkowo ich ergonomiczna konstrukcja zapewni Ci najwyższą wygodę podczas pracy i pozwoli na jej precyzyjne wykonywanie.

PP oferuje także sprzęty, które wykorzystasz w swoim ogrodzie. Kosiarka spalinowa do trawy umożliwi Ci dokładne skrócenie murawy nawet w miejscach oddalonych od Twojego domu, a glebogryzarka wpłynie pozytywnie na właściwości gleby w Twoim ogródku warzywnym. Z kolei dzięki rozdrabniaczowi przygotujesz m.in. ściółkę lub zasilisz kompost, tworząc naturalny nawóz do uprawianych przez Ciebie roślin. Marka PP zaspokaja potrzeby wszystkich, którzy dbają o swój dom i jego otoczenie. Oferowany przez nią asortyment doceni każdy dobry gospodarz.