Philips bannerPhilips bannerPhilips bannerPhilips banner

Hasło „Innovation and You”, towarzyszące produktom marki, świadczy o prostocie i wygodzie w użytkowaniu.

Tym cechują się produkty Philips Lightning, produkującej lampy i żarówki.

Żarówki LEDŻarówki LEDŻarówki LEDŻarówki LED

Wśród żarówek marki Philips Lightning dostępne są atrakcyjne modele bazujące na technologii LED. To rewolucyjne na rynku oświetleniowym rozwiązanie pozwala zaoszczędzić prąd, dzięki czemu żarówka LED jest tańsza w użytkowaniu i przyjazna środowisku naturalnemu, a więc ekologiczna. Ponadto żarówki LED wyróżnia ponad 25-krotnie dłuższa żywotność – średnia wynosi ok. 6 lat! – i większa o aż kilkadziesiąt procent wydajność względem żarówek tradycyjnych. Wybierając je, doskonale oświetlisz wybrane pomieszczenia i sprawisz, że wydadzą się większe.


Oświetlenie łazienkoweOświetlenie łazienkoweOświetlenie łazienkoweOświetlenie łazienkowe

Oświetlenie łazienkowe Philips zapewnia komfortowe źródło światła, z którego będziesz korzystać przez długi czas. Oświetlenie dostępne w naszej ofercie jest oparte na technologii LED, dzięki czemu cechuje się długą żywotnością oraz wysokim współczynnikiem energooszczędności.


Żarówki samochodowe

Żarówki samochodowe Philips zapewniają większe bezpieczeństwo jazdy dzięki większej jasności niż standardowe żarówki. Dzięki specjalnemu szkłu są odporne na drgania, wilgoć oraz promieniowanie UV. W ofercie znajdziesz żarówki przystosowane do różnych potrzeb samochodu - świateł drogowych, mijania czy przeciwmgielnych.Geom logoGeom logoGeom logoGeom logo

Philips Lightning to znana marka produkująca sprzęt oświetleniowy. W skład jej asortymentu wchodzą nie tylko lampy, ale także różnego rodzaju żarówki. Produkty przeznaczone są zarówno do budynków prywatnych: domów i mieszkań, jak i placówek przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Część modeli świetnie spełni funkcję praktycznego oświetlenia zewnętrznego, poza komfortem zapewniając doskonałą widoczność i zwiększając bezpieczeństwo, np. przy wejściu do domu.
Marka Philips Lightning obecna jest na światowym rynku od przeszło stu lat. Jej misją jest ciągłe poszukiwanie rozwiązań, które zmaksymalizują pozytywny wpływ, jaki oświetlenie wywiera na organizm człowieka – nie tylko jego samopoczucie, ale także kondycję wzroku. Dostępne w jej ofercie lampy są bardzo zróżnicowane – jedne sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, inne uzupełnią aranżacje w stylu retro. Wybrane modele są energooszczędne i przyjazne środowisku.
Szeroki – i wciąż powiększający się – asortyment to ukłon w stronę wymagających klientów. By mogli dobrać lampę idealną do swoich potrzeb, marka Philips Lightning oferuje różne typy, modele, kształty i kolory. Znajdziesz tu lampy wiszące i kinkiety, ale również latarnie czy systemy iluminacyjne. Dzięki temu, że marka oferuje szeroki wachlarz żarówek, możesz przetestować różne rodzaje i ostatecznie wybrać ten, który spełni Twoje oczekiwania.
Zgodnie z hasłem „Innovation and You” marka nieustannie pracuje nad innowacyjnością, najwyższą jakością oraz prostotą i wygodą użytkowania produktów. Jej celem jest uczynienie świata lepszym, zdrowszym i bezpieczniejszym, a wszystko to za prawdą właściwego oświetlenia. Ponadto przyjęta przez Philips Lightning polityka sprawia, że kupując jej wyroby, wspierasz polskie zakłady pracy.