Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
rapid banerrapid banerrapid banerrapid baner

Szwedzka jakość, nowatorskie myślenie, prostota i dbałość o klienta

– oto znaki rozpoznawcze marki Rapid, producenta sprzętu oraz akcesoriów niezastąpionych przy wykonywaniu prac domowych, profesjonalnych oraz dekoracji typu DIY.


Wkłady klejowe

W szerokim asortymencie marki Rapid dostępne są uniwersalne kleje, za pomocą których szybko i skutecznie połączysz przedmioty wykonane z odmiennych materiałów. Są doskonałe nawet do sklejania surowców wrażliwych na ciepło. Dzięki nim naprawisz popsute sprzęty, ale także stworzysz własne kompozycje i dekoracje typu DIY. Kleje cechuje szybki czas wiązania oraz łatwość w nakładaniu na wybrane miejsce – wymagają użycia pistoletu klejowego. Po zastosowaniu tworzą spoinę odporną na zmienne temperatury oraz wilgoć. Przezroczyste preparaty nie obniżają walorów estetycznych sklejonych przedmiotów, kolorowe i wzbogacone brokatem są zaś doskonałe do tworzenia ozdób.wkłady do zszywaczy

Zszywki to akcesoria przydatne do przypinania różnorodnych materiałów do podłoża. W asortymencie marki Rapid znajdziesz zszywki standardowe, galwanizowane i nierdzewne. Wszystkie zostały wykonane ze stali, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i na rozciąganie. Znajdują się w poręcznym pudełku. Użyjesz ich, posługując się dedykowanym im narzędziem – taker. Zszywki wykorzystasz do prac dekarskich, tapicerskich, biurowych oraz innych. Za ich pomocą stworzysz oryginalne ozdoby typu DIY. W zależności od przeznaczenia sięgnij po odpowiedni rozmiar – w ofercie marki Rapid znajduje się ich kilka.nity

Nity przydadzą Ci się podczas wykonywania różnorodnych prac w profesjonalnym warsztacie oraz w przydomowej pracowni znajdującej się w garażu. Za pomocą nitownicy połączysz nimi blachy i powierzchnie wykonane ze stali, a także z drewna, plastiku czy gumy. Nity marki Rapid zostały wykonane z trwałej i odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej bądź wzmocnionego aluminium. W asortymencie znajdują się różne rozmiary, dzięki czemu dopasujesz nity do rodzaju wykonywanej pracy oraz naprawianego sprzętu. Wysoka szczelność sprawia, że stworzona przez Ciebie konstrukcja będzie trwała i stabilna, a przez to bezpieczna.Rapid logo

Rapid to marka założona w roku 1936, od 2017 działająca w ramach grupy Acco. W jej asortymencie znajdują się narzędzia przeznaczone do prac domowych oraz profesjonalnych, dzięki którym marka jest dziś liderem w zakresie technologii mocowania. Właściciele szczycą się tym, że udało im się połączyć szwedzką jakość, nowatorskie myślenie, prostotę i dbałość o klienta.
Marka Rapid łączy tradycję z innowacją. Jej misją jest dopasowywanie rozwiązań do zmieniających się warunków oraz dostosowywanie ich do oczekiwań użytkowników. Z tego powodu poświęca wiele uwagi badaniom, które mają zapewniać stały rozwój. Innowacyjne rozwiązania opracowane przez techników marki Rapid wyznaczają trendy i kierunki dla pozostałych firm z branży.
Szwedzkie dziedzictwo to coś, z czego właściciele marki Rapid są niezwykle dumni. Związany z nim potencjał technologiczny sprawia, że dostępne w asortymencie produkty są dopracowane oraz trwałe – posiadają nawet do 5 lat gwarancji. Zakłady produkcyjne marki Rapid zlokalizowane są w Europie i Azji, jednak dzięki szerokiemu zakresowi dystrybucyjnemu można je nabyć na całym świecie. Dostępność lokalna sprawia, że marka jest w stanie dostosowywać ofertę do regionalnych potrzeb, wymagań oraz preferencji.
Produkty z oferty marki Rapid są kierowane zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Dzięki nim wykonywanie drobnych prac hobbystycznych, w tym również dekoracji typu DIY, stanie się nie tylko wygodne, ale i szybkie. Asortyment obejmuje zszywacze i dziurkacze, takery, zszywki, a także różnorodne akcesoria.