Zobacz więcej Kaktusy i sukulenty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny domowe

Strzałka w prawo

Kaktusy i sukulenty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sukulenty GoodHome 20 cm
Strzałka w prawo

Sukulenty GoodHome 20 cm

49,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sukulenty GoodHome to doskonała ozdoba każdego pomieszczenia, bez względu na jego przeznaczenie. Wynika to z łatwej pielęgnacji oraz atrakcyjnego efektu wizualnego, który zapewniają rośliny. Wystarczy im ciepłe i słoneczne miejsce, by mogły swobodnie wzrastać. Posadzone są w stylowej donicy. W naszej ofercie znajdziesz także wiele innych wariantów roślin od GoodHome.

   Cechy i zalety

    Sukulenty GoodHome 20 cm to rośliny całoroczne, których wyróżnikiem jest niebanalny wygląd oraz bardzo łatwa uprawa i pielęgnacja. Umieszczone są w stylowej donicy, dzięki czemu zyskasz wyrazistą dekorację wystroju Twojego mieszkania bądź biura. Aby mogły prawidłowo rosnąć, wymagają ciepłego i nasłonecznionego miejsca. Najlepiej sprawdzi się odpowiednio usytuowana komoda lub parapet. W okresie wiosennym zmień donicę na większą, aby korzenie mogły swobodnie oddychać i prawidłowo się rozrastać. Do przesadzenia wykorzystaj podłoże dedykowane kaktusom. Sukulenty GoodHome w okresie zimowym nie wymagają aż tak częstego nawadniania. Z kolei od kwietnia do września nawilżaj ziemię tak, by mogły odprowadzać nadmiar wody.

    • Idealna roślina do ciepłych, słonecznych miejsc
    • Łatwa w pielęgnacji
    • Wyrazisty dodatek wystroju domu
    • Roślina całoroczna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaGoodHome
    Minimalna wysokość rośliny5cm
    Maksymalna wysokość rośliny15cm
    Informacje dotyczące konserwacjiPrzesadzanie: wiosną, aby zapewnić dobrą wentylację, przesadź roślinę o ciasno rosnących korzeniach do doniczki o nieco większej średnicy; do przesadzenia użyj ziemi do kaktusów;
    Stanowisko do uprawyObszary nasłonecznione
    Kod produktu3663602464778