Zobacz więcej Siatka plastikowa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Ogrodzenia z siatki

Strzałka w prawo

Siatka plastikowa

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sun-net R7 200 2 x 100 m jasny zielony

Sun-net R7 200 2 x 100 m jasny zielony

1 098
/ rol.
10,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Siatka zaciemniająca to produkt, który znajdzie zastosowanie w aranżacji Twojego ogrodu, działki czy tarasu. Dzięki niej uchronisz się przed zbyt intensywnymi promieniami słonecznymi i będziesz mógł miło spędzić czas na swojej posesji, nawet w godzinach okołopołudniowych. Siatka jest lekka, dlatego jej montaż przebiega bardzo sprawnie.

   Cechy i zalety

    Siatka zaciemniająca sprawdzi się znakomicie w każdym gospodarstwie domowym. Zastosujesz ją w celu ograniczenia zbyt intensywnych promieni słonecznych np. w ogrodzie, na tarasie lub na działce. W rezultacie jej zastosowanie sprawi, że zapewnisz sobie komfortowe warunki i będziesz mógł spędzać czas na świeżym powietrzu nawet w godzinach okołopołudniowych. Prezentowana tu siatka została wykonana z solidnych materiałów, dlatego z pewnością będzie Ci służyć w dobrym i bezawaryjnym stanie przez wiele kolejnych sezonów. Dodatkowym jej atutem jest łatwość montażu. Siatka jest lekka, dlatego szybko i sprawnie umieścisz ją w docelowym miejscu, a zbyt intensywne promienie słoneczne nie przeszkodzą Ci w odpoczynku na świeżym powietrzu.

     Specyfikacja techniczna

     KolorJasny zielony
     MateriałPolietylen (PE)
     Kod produktu5905620011687