Zobacz więcej Zestawy przesuwne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo

Zestawy przesuwne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
System przesuwny Syspo
Strzałka w prawo

System przesuwny Syspo

298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Polecany system przesuwny przeznaczony jest do montażu drewnianego skrzydła drzwiowego. Dzięki niemu będziesz mógł płynnie i cicho przesuwać drzwi dzielące pomieszczenia. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwoli Ci na oszczędność miejsca, co doskonale sprawdza się zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach. W komplecie znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do sprawnego działania systemu.

   Cechy i zalety

    Chciałbyś przedzielić większe pomieszczenie i uzyskać dwa mniejsze wnętrza z możliwością funkcjonalnego urządzenia? W takim wypadku zamiast tradycyjnego skrzydła drzwiowego wybierz drzwi przesuwne, które nie zabiorą wiele miejsca, a pozwolą Ci uzyskać zamierzony efekt. Abyś mógł cieszyć się ich sprawnym działaniem, zdecyduj się na wybór proponowanego zestawu przesuwnego do skrzydła drewnianego. Komplet wykonano z wytrzymałych materiałów, a jego montaż nie sprawi Ci problemu, ponieważ możesz przeprowadzić go samodzielnie przy wykorzystaniu podstawowych narzędzi znajdujących się w każdym gospodarstwie domowym. W szerokiej ofercie hipermarketów budowlanych Castorama znajdziesz też inne rodzaje zestawów mocujących, które dopasujesz do niemal każdego rozmiaru drzwi.

    • Stalowa szyna
    • Neutralny kolor pasuje do wielu wnętrz
    • Ozdobny panel MDF w zestawie
    • Do skrzydła o wadze max 75 kg

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2000mm
    Gwarancja producenta3 lata​
    KolorBiały
    Kod produktu3663602776147