Zobacz więcej Szlifierki kątowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Szlifierki i polerki

Strzałka w prawo

Szlifierki kątowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szlifierka kątowa Bosch professional GWS 180-LI bez akumualtora
Strzałka w prawo

Szlifierka kątowa Bosch professional GWS 180-LI bez akumualtora

578
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szlifierka kątowa Bosch GWS bez akumulatora jest wyposażona w bezszczotkowy silnik, który gwarantuje długą żywotność. Urządzenie wykorzystasz do cięcia metalowych elementów lub szlifowania spawów. Komfort podczas pracy zapewnią Ci smukła obudowa i ergonomiczny uchwyt. Model jest pozbawiony kabla, co gwarantuje jeszcze większą wygodę. . Oszczędzajmy energię - Bezszczotkowy silnik elektroniczny pracuje wydajniej niż silniki szczotkowe. Pomaga to zmniejszyć zużycie energii w trakcie pracy. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Szlifierka kątowa Bosch GWS 180-LI bez akumulatora przyda Ci się podczas prac remontowo-budowlanych. Urządzenie wykorzystasz też do majsterkowania w przydomowym warsztacie. Szlifierka przyda Ci się podczas cięcia metalowych elementów, na przykład rur czy blach. Urządzenie sprawdzi się również do szlifowania spawów. W modelu zastosowano bezszczotkowy silnik. Dzięki temu szlifierka charakteryzuje się długą żywotnością. Urządzenie wyróżnia się smukłą obudową oraz ergonomicznym uchwytem. Dzięki temu szlifierka kątowa Bosch GWS bez akumulatora zapewni Ci komfort nawet podczas wielogodzinnej pracy. Model ma zdejmowany filtr przeciwpyłowy, który zwiększa żywotność silnika. W naszym asortymencie znajdziesz więcej funkcjonalnych i trwałych urządzeń marki Bosch.

    • Silnik bezszczotkowy
    • Wydajność na poziomie narzędzia sieciowego o mocy 700 W
    • Smukła obudowa
    • Kompatybilność z systemem 18 V
    • Ochrona przed pyłem, płynny rozruch

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu3165140978644