Zobacz więcej Akcesoria do suszarek

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Suszarki na pranie

Strzałka w prawo

Akcesoria do suszarek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Sznurek do suszarki sufitowej Sepio 42 m

Sznurek do suszarki sufitowej Sepio 42 m

9,98
/ szt.
0,24
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Sznurek do suszarki sufitowej przeznaczony jest do samodzielnego tworzenia lub naprawiania suszarki przeznaczonej do rozwieszania wypranych ubrań. Element ten umożliwia łatwe obniżanie drążka, na którym suszy się Twoja odzież, dzięki czemu masz do niej dobry dostęp. Wśród naszego asortymentu dostępne są także inne akcesoria, które umożliwią Ci sprawne suszenie prania.

   Cechy i zalety

    Sznurek do suszarki sufitowej doskonale sprawdzi się w każdym funkcjonalnym mieszkaniu. Za jego pomocą sprawisz, że Twoja podwieszana suszarka będzie wyjątkowo łatwa w użytkowaniu – będziesz mógł skutecznie opuszczać i podnosić poszczególne wieszaki, na których znajdują się Twoje ubrania oraz bielizna. Rozwiązanie takie jest niezwykle praktyczne, ponieważ nie zajmuje wiele miejsca w pomieszczeniu. Sznurek cechuje się znakomitymi właściwościami wytrzymałościowymi oraz wysoką odpornością na obciążenia, co wynika z tego, że wykonany został z polipropylenu. W naszej ofercie znajdziesz także szeroki wybór innych akcesoriów do suszarek, a zatem będziesz w stanie samodzielnie naprawić swoją starą suszarkę sufitową lub skonstruować nową od podstaw.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSepio
     Długość produktu42m
     KolorBiały
     MateriałPolipropylen (PP)
     Kod produktu5901583501012