Zobacz więcej Grunty uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Podkłady gruntujące

Strzałka w prawo

Grunty uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szybkoschnący grunt uniwersalny Baumit 1 l

Szybkoschnący grunt uniwersalny Baumit 1 l

24,98
/ szt.
24,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny grunt Baumit szybko wysycha, przez co sprawdza się przy remontach i na budowie. Często można go zobaczyć również na półce w pracowni artystycznej. Dzięki niemu podłoże staje się mniej chłonne, a przez to farba nabiera intensywniejszego koloru, tynk lepiej się rozprowadza, a klej nie wchłania się w gips czy beton, tylko pozostaje na powierzchni.

   Cechy i zalety

    Szybkoschnący grunt uniwersalny Baumit przeznaczony jest do różnorodnych zastosowań, głównie podczas remontu i wykańczania domu. Sprawdza się na chłonnych podłożach, takich jak beton, gips czy tynk cementowy. Zwykle przyjmują one zbyt intensywnie tynk czy farbę, przez co trudno osiągnąć oczekiwany efekt i trzeba użyć więcej produktu, niż pierwotnie zakładano. Po zagruntowaniu powierzchni farbę czy klej łatwiej rozprowadzisz i zachowają one swoje wszystkie parametry. Niewielkie opakowanie służy do mniejszych pomieszczeń lub zastosowań hobbystycznych, takich jak malowanie na kartonie czy wykańczanie gipsowych odlewów. Grunt szybko schnie, przez co nie przedłuża czasu, jaki planowałeś poświęcić na remont lub wykończenie ścian. Taki grunt warto mieć w domu na wypadek, gdyby trzeba było szybko i skutecznie uzupełnić tynk czy farbę na pionowych powierzchniach.

    • Produkt gotowy do użycia, rozcieńczanie w stosunku 1:1 z czystą wodą dopuszcza się w przypadku, kiedy jest to pierwsze z dwóch gruntowań bardzo chłonnego podłoża
    • Wymiary opakowania: 25 x 5 x 5 cm

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia15 min
    Instrukcje użytkowaniaPędzel, wałek malarski, wałek welurowy, natrysk maszynowy
    Liczba warstw1
    MarkaBaumit
    Objętość1L
    PrzeznaczeniePodłoża mineralne, gipsowe, tynki na bazie cementu, surowy beton, gazobeton
    Waga (kg)1kg
    Kod produktu5907534264357