Zobacz więcej Reflektory szynowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie wewnętrzne

Strzałka w prawo

Lampy sufitowe i ścienne

Strzałka w prawo

Reflektory szynowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyna do reflektora DPM X-Line Solid 2 m biała

Szyna do reflektora DPM X-Line Solid 2 m biała

78,98
/ szt.
39,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyna do reflektora DPM X-Line Solid biała to doskonały wybór, jeśli szukasz nowoczesnego i jednocześnie sprawdzonego systemu oświetlenia. Produkt znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu – w pokoju, biurze i warsztacie. Dzięki niemu w dowolnej chwili ustawisz lampy według swoich potrzeb. Ten produkt pozwoli Ci skierować światło na najpiękniejsze elementy Twojego wnętrza lub skoncentrować je w miejscu pracy.

   Cechy i zalety

    Masz w swoim domu miejsca, które chciałbyś wyeksponować? Chcesz dobrze oświetlić swoje biuro lub warsztat? Szyna do reflektora DPM X-Line Solid 2 m biała dobrze spełni te zadania. Dzięki niej zbudujesz w swoim pomieszczeniu system oświetlenia szynowego. Takie rozwiązanie umożliwi Ci ustawienie lamp według Twoich potrzeb. Jeśli światło ma padać na konkretną ścianę czy wybrany mebel, to ta szyna Ci w tym pomoże. Możesz do niej podłączyć wybrane lampy i ustawić je w dowolny sposób. Szyna do reflektora DPM X-Line Solid biała to doskonałe rozwiązanie również do lokalu użytkowego i warsztatu. Pozwoli Ci ustawić oświetlenie tak, żeby wyróżnić dany produkt lub umożliwić precyzyjną pracę. Więcej akcesoriów oświetleniowych znajdziesz w naszej ofercie!

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuSystem zintegrowanego oświetlenia szynowego LED
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaDpm
     Długość produktu2000mm
     SeriaX-Line Solid
     Grupa kolorystycznaBiały
     KolorBiały
     Kod produktu5903332584741