Zobacz więcej Systemy mocowań

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Systemy mocowań

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Szyna montażowa Fischer FLS 30-1,0 3 m

Szyna montażowa Fischer FLS 30-1,0 3 m

99,98
/ szt.
33,33
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szyna montażowa Fischer FLS to produkt przystosowany do montażu instalacji rurociągowych. Element został wykonany ze stali, dzięki czemu jest odporny na wyginanie się pod wpływem obciążenia oraz trwały przy regularnej eksploatacji. Produkt stosuje się przy tworzeniu systemów szynowych do rurociągów, a także konstrukcji wspornikowych.

   Cechy i zalety

    Dopasowanie systemu montażowego do instalacji, którą planujesz założyć, jest kluczowe dla jej trwałości i bezpiecznego użytkowania. W wielu sytuacjach dobrym wyborem są nowoczesne systemy szynowe. W ich stworzeniu pomoże Ci szyna montażowa Fischer FLS. Stworzona przez nią konstrukcja sprawdzi się w celach wspornikowych, ale również jako podstawa dla instalacji rurociągowej. Produkt został przygotowany ze stali, dzięki czemu jest odporny na korozję. Co więcej, element dobrze pracuje nawet przy dużym i ciągłym obciążeniu. Szyna montażowa Fischer FLS 30-1,0 ma trzy metry długości, przez co jest idealna przy tworzeniu jednolitej konstrukcji w większych pomieszczeniach. Sprawdź również inne elementy do systemów szynowych Fischer.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal
     MarkaFischer
     PowłokaOcynkowany
     Przeznaczeniesystem szynowy do wykonywania zamocowań rurociągów oraz konstrukcji wsporczych
     Kod produktu4048962346107