LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tabliczka samoprzylepna WC Pan inox

Tabliczka samoprzylepna WC Pan inox

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tabliczka samoprzylepna ze schematycznym rysunkiem to oznaczenie do zastosowania na drzwiach toalety męskiej. Dzięki czytelnemu oznaczeniu goście w budynku unikną krępujących pomyłek i zawsze odnajdą właściwą toaletę. Estetyczny wygląd tabliczki stanowi dodatkową dekorację drzwi. Dostępna jest również tabliczka do damskiego WC.

   Cechy i zalety

    Zaaplikowanie tabliczki samoprzylepnej na drzwi pozwala na łatwe odróżnienie toalety męskiej i damskiej, co uniemożliwia pomyłkę. Tabliczka przedstawia schematyczny rysunek mężczyzny. Prosty charakter oznakowania sprawia, że idealnie sprawdzi się ono w każdym budynku, w którym z toalety korzysta większa liczba osób, na przykład w urzędzie, biurowcu, szkole oraz każdym innym miejscu publicznym. Produkt posiada estetyczny wygląd, który pasuje zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Jego aplikacja jest niezwykle łatwa – przykleja się ją do powierzchni ściany lub płyty drzwi. W naszej ofercie dostępne są również znaki prowadzące do damskiej lub męskiej łazienki, więc łatwo nabędziesz pasujące do siebie artykuły.

    • Prosty montaż
    • Odporna na korozję
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    KolorInox
    Kod produktu5905367001194