Zobacz więcej Tapicerki drzwiowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Tapicerki drzwiowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tapicerka drzwiowa Buttons 94 cm szara

Tapicerka drzwiowa Buttons 94 cm szara

168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tapicerka drzwiowa Buttons szara to produkt, który umożliwi Ci odświeżenie Twojego wnętrza. Wystarczy, że zamontujesz go na skrzydle drzwi wejściowych. Element prezentuje się bardzo elegancko i podkreśla stylowy charakter aranżacji. Ponadto poprawia wyciszenie wnętrza i termoizolację drzwi. Sprawdź też inne dostępne odcienie tapicerek.

   Cechy i zalety

    Tapicerka drzwiowa Buttons 94 cm szara świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu w Twoim domu lub firmie. Z jej pomocą odmienisz wygląd wnętrza i ulepszysz właściwości skrzydła wejściowego. Produkt został wykonany w uniwersalnym, szarym kolorze, który będzie doskonale wyglądał w każdym wnętrzu, niezależnie od tego, czy jest urządzone w nowoczesnym, czy też klasycznym stylu. Nie musisz więc wymieniać drzwi, żeby odmienić swoje cztery ściany. Wystarczy, że nałożysz produkt na skrzydło, a wnętrze zaprezentuje się bardziej elegancko. Tapicerka drzwiowa Buttons szara doskonale wyciszy pomieszczenie. Dzięki temu do wnętrza pokoju nie będą dochodzić hałasy z zewnątrz. Jeśli szukasz innych kolorów tapicerek drzwiowych, sprawdź naszą ofertę.

    • Poprawia izolację termiczną drzwi
    • Pomaga wyciszyć pomieszczenie
    • Pozwala odświeżyć wygląd drzwi

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal, poliuretan (PU) i poliamid (PA)
    Kod produktu5902340320921