icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo

Tarcza spawalnicza Dedra 235 x 385 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tarcza spawalnicza Dedra 235 x 385 mm
61,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Spawanie łukowe, elektrodami czy cięcie strumieniem plazmy wymaga doskonałej ochrony Twoich oczu oraz twarzy – może spowodować uszkodzenie wzroku lub uraz skóry. Tarcza spawalnicza została tak zaprojektowana, abyś mógł trzymać ją jedną ręką – doskonale ochrania Twoją głowę oraz szyję. W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów produktu.

  Cechy i zalety

  Ważną cechą produktu jest jego waga – tarcza jest na tyle lekka, że nie obciąża dłoni podczas długiej pracy. Tym sposobem nadaje się zarówno do prac sporadycznych wykonywanych w domu, ale i do częstej eksploatacji w warsztatach profesjonalnych. Zamocowano w niej specjalną szybkę, która umożliwia Ci doskonałą widoczność – możesz monitorować przebieg pracy. W sytuacji, kiedy szkiełko się uszkodzi, bez trudu wymienisz je na nowe. Decydując się na tarczę spawalniczą chronisz swoje oczy przed uszkodzeniem wzroku, a także twarz oraz szyję – ostre elementy, a także iskry nie zranią skóry. Wykorzystasz ją zarówno do spawania łukowego oraz elektrodami, jak i do cięcia strumieniami plazmy. Szukasz innego rodzaju tarczy spawalniczej? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkt spełniający Twoje oczekiwania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5902628760937