icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tarcza spawalnicza Dedra 80 x 100 duża
Strzałka w prawo

Tarcza spawalnicza Dedra 80 x 100 duża

64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Tarcza spawalnicza jest wygodna w użyciu, ponieważ trzyma się ją jedną ręką – drugą możesz spokojnie pracować. Produkt jest lekki, dlatego dłoń nie męczy się podczas kilkugodzinnej pracy. To ważne, zwłaszcza kiedy wykonujesz zadania w profesjonalnych warsztatach. Zastosowanie tarczy chroni Twoje oczy oraz twarz przed iskrami oraz odłamkami materiałów.

  Cechy i zalety

  Podczas spawania łukowego, elektrodami czy też cięcia strumieniem plazmy, warto zaopatrzyć się w praktyczną tarczę spawalniczą. Jest komfortowa, ponieważ zastosowano w niej wygodną rękojeść, która nie ślizga się w dłoni, a tym samym zapewnia jej stabilność. To ważne, kiedy zamierzasz wykonać precyzyjne prace. Dużym atutem produktu jest szkiełko, które zapewnia Ci dobrą widoczność i kontrolę przebiegu pracy, a dodatkowo chroni Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem oraz iskrami. W razie uszkodzenia szybki, bez problemu wymienisz ją na nową – w naszej ofercie znajdziesz kompatybilne szkiełka do oferowanej tarczy spawalniczej. Ciemny kolor, jakim charakteryzuje się wyrób jest praktyczny – nie widać na nim kurzu, zabrudzeń, a nawet lekkich uszkodzeń. Tarcza spawalnicza latami dobrze się prezentuje.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5902628760944