Zobacz więcej Tapicerki drzwiowe
Taśma brzegowa Fola 5 mm x 15 cm x 50 mb 7,5 m2
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Taśma brzegowa Fola stosowana jest przy tworzeniu dylatacji brzegowych oraz pośrednich. Dzięki dylatacjom posadzki nie pękają i nie deformują się pod wpływem odkształceń wywołanych temperaturami. Taśma została wykonana z niezwykle lekkiego polietylenu odpornego na działanie chemikaliów oraz posiadającego właściwości izolacyjne.
Cechy i zalety
Taśma brzegowa Fola przeznaczona jest do zabezpieczania podłóg. Posadzki są niezwykle podatne na działanie temperatur – materiały budowlane kurczą się bowiem pod wpływem zimna oraz rozszerzają przy cieple, przez co narażone są na pękanie, deformacje oraz zarysowania. Aby uniknąć tych zjawisk, należy stworzyć dylatacje, do których niezbędna jest taśma brzegowa. Stosowana jest także przy budowaniu dróg, mostów i innych konstrukcji mających kontakt z różnymi temperaturami, co świadczy o jej solidności. Produkt został wykonany z polietylenu, który pomimo swej lekkości jest niezwykle wytrzymały oraz odporny na działanie chemikaliów stosowanych w budownictwie. Za pomocą taśmy samodzielnie wykonasz prace remontowe, a także dodatkowo zabezpieczysz swój dom przed hałasami, bowiem polietylen posiada właściwości izolacyjne.
- Wypełnia szczeliny dylatacyjne
- Posiada właściwości izolacyjne
- Wygłusza
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Grubość produktu | 5mm |
---|---|
Materiał | Polietylen (PE) |
Kolor | Biały |
Kod EAN | 5906725207234 |