icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Taśmy i siatki

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Taśmy i siatki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma fizelinowa Fola Vlies 50 mm x 25 mb

Taśma fizelinowa Fola Vlies 50 mm x 25 mb

7,28
/ szt.
0,29
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Taśma to uniwersalne akcesorium przeznaczone do łączenia płyt kartonowo-gipsowych oraz naprawiania pęknięć na powierzchniach ścian oraz sufitów. Produkt został wykonany z flizeliny, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i oporny na ścieranie. Materiał ten wykorzystasz podczas stawiania ścianek działowych, tworzenia podwieszanych sufitów czy też skosów na poddaszu.

  Cechy i zalety

  Taśma znajdzie zastosowanie podczas prac remontowych w Twoim domu jako dodatkowy materiał do łączenia spoin pomiędzy płytami kartonowo-gipsowymi. Dzięki jej zastosowaniu wpłyniesz na trwałość swoich ścianek działowych czy też podwieszanego sufitu. Ponadto produkt ten pozwoli Ci na szybką i dokładną naprawę mniejszych pęknięć na ścianach oraz sufitach, umożliwiając tym samym ich późniejsze równomierne pokrycie. Taśma została wykonana z flizeliny – wysokiej jakości materiału, który nadaje produktowi wytrzymałość oraz wpływa na jego wygodną w użyciu, elastyczną strukturę. W zależności od potrzeb, w naszym szerokim asortymencie znajdziesz także inne rodzaje taśm, przez co będziesz mógł dopasować jej rodzaj do aktualnie wykonywanych w domu prac.

  • Duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i rozerwanie
  • Łatwy i trwały montaż

  Specyfikacja techniczna

  Liczba sztuk w opakowaniu1
  Typ opakowaniaszt.
  MarkaFola
  Długość produktu25m
  Szerokość produktu50mm
  Kod produktu5906340226245