LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Taśmy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Taśmy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma montażowa Technicqll 1,5 m x 19 mm

Taśma montażowa Technicqll 1,5 m x 19 mm

21,98
/ szt.
14,65
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana taśma montażowa marki Technicqll to praktyczna, dwustronna taśma klejąca w kolorze białym, którą możesz wykorzystać do spajania różnych powierzchni. Sprawdza się w szczególności na płaszczyznach gładkich i oczyszczonych. Taśma montażowa nadaje się do klejenia tworzywa sztucznego, szkła, ceramiki, drewna, tynku, a nawet kamieni. Z pewnością przyda się przy pracach wykończeniowych w domu, biurze i garażu. Produkt jest łatwy w użyciu i docinany za pomocą nożyczek. Taśma jest elastyczna i trwała.

   Cechy i zalety

    Bardzo wytrzymała taśma montażowa Technicqll przeznaczona jest do sklejania różnego rodzaju przedmiotów, zwłaszcza o gładkiej powierzchni. Może być stosowana do klejenia ceramiki, szkła, porcelany, tworzywa sztucznego, kamienia, tynku czy metalu. Trwale skleja ze sobą dwie płaszczyzny dzięki zastosowaniu technologii pokrycia warstwą klejącą obu stron taśmy. Z pewnością przyda się do montażu lustra i akcesoriów w łazience, zawieszenia tabliczek ostrzegawczych, termometrów czy zegarków, a nawet instalacji drobnych przyrządów kuchennych na ścianie. Taśmę montażową możesz wykorzystać w domu, biurze i warsztacie. Produkt wyróżnia się wytrzymałością, elastycznością i łatwością użycia. Taśmę docina się za pomocą nożyczek, a przy odklejaniu nie uszkadza powierzchni lakierowanych. Ma uniwersalne zastosowanie.

    • Dwustronna, piankowa
    • Odporna na działanie wody
    • Kolor biały
    • Nośnik: pianka polietylenowa, klej: kauczuk syntetyczny

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    Grubość produktu0.9mm
    Kod produktu5902051000693