Zobacz więcej Taśmy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Taśmy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Taśma papierowa Diall 90 m 50 mm

Taśma papierowa Diall 90 m 50 mm

23,98
/ szt.
0,27
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana taśma papierowa przyda się podczas prac remontowych, a w szczególności malowania ścian i sufitów. Przytrzyma folię malarską, a także osłoni elementy, których nie chcesz zachlapać. Została wykonana z odpornego na wnikanie farby papieru oraz wyposażona w warstwę kleju, dzięki któremu dobrze trzyma się na miejscu. Daje się łatwo usunąć bez pozostawiania śladów.

   Cechy i zalety

    Jeśli planujesz właśnie malowanie mieszkania, nie zapomnij oprócz farby wyposażyć się we wszystkie niezbędne akcesoria. Ważne jest, by odpowiednio zabezpieczyć te miejsca w pokoju, których nie chcesz zachlapać farbą. Pomocna będzie tutaj prezentowana taśma papierowa, która przytrzyma folię malarską w pożądanym miejscu, a także będzie stanowiła zabezpieczenie przed chlapaniem czy przypadkowymi pociągnięciami pędzlem. Pozwoli także na wytyczenie równych linii pomiędzy ścianą a sufitem lub w przypadku malowania na ścianie różnokolorowych pasów. Taśma jest odporna na wnikanie farby, wytrzymała i dobrze trzyma się na miejscu, dzięki warstwie kleju. Jednocześnie łatwo ją usunąć bez pozostawiania śladów. Sprawdź w sklepie Castorama również inne akcesoria przydatne podczas prac remontowych.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuTaśma
     MarkaDiall
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Długość (m)90m
     Szerokość produktu50mm
     KolorBiały
     Rodzaj taśmy klejącejSpoinowa
     Przeznaczeniełączenie płyt gipsowo-kartonowych
     Kod produktu3663602887195