Zobacz więcej Termometry tradycyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Termometry

Strzałka w prawo

Termometry tradycyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Termometr do pieczenia mięs Terdens

Termometr do pieczenia mięs Terdens

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Specjalny przyrząd pomiarowy, który przyda Ci się szczególnie podczas przygotowywania potraw w kuchni to termometr do pieczenia mięs. Znacznie ułatwi Ci jego odpowiednie spreparowanie, ponieważ posiada oznaczenia, które wskażą Ci temperaturę idealną dla konkretnego rodzaju mięsa. Długa sztyca umożliwia wygodny pomiar potraw w kuchence, a także płynów.

   Cechy i zalety

    Temperaturę cieczy oraz potraw możesz w łatwy sposób sprawdzić za pomocą specjalnego termometru do mięs. Ma on wskaźnik dodatkowo wyposażony w rysunki konkretnych gatunków, co ułatwia Ci ocenić, czy drób, wołowina bądź wieprzowina jest odpowiednia do zjedzenia. Taki przyrząd ułatwi Ci idealne przygotowanie mięsnych potraw. Termometr ten ma bardzo duży zasięg temperatur, dlatego bez trudu wskaże nawet do 200°C. Dzięki długiemu szpikulcowi dotrzesz z łatwością do potraw w kuchence czy na grillu bez ryzyka poparzenia się. Termometr ten możesz również wykorzystać do szybkiego zmierzenia temperatury cieczy oraz sprawdzić za jego pomocą czy urządzenia chłodnicze odpowiednio funkcjonują – działa szybko poprzez kontakt końcówki z danym obiektem.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuTermometr analogowy
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta2 lata
     MarkaTerdens
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     KolorSrebrny
     MateriałMetal i szkło
     Kod produktu5901733000815