LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Trawy do miejsc zacienionych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa Eko Gazon 1 kg

Trawa Eko Gazon 1 kg

44,98
/ szt.
44,98
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trawa Eko Gazon jest produktem, który wykorzystasz podczas tworzenia trawnika. Trawa to odmiana, która nie wymaga częstego koszenia. Jest przy tym łatwa w utrzymaniu. Produkt ten dostępny jest w ekologicznym opakowaniu. Pamiętaj, aby trawnik regularnie podlewać i kosić. W ten sposób osiągniesz najlepsze i najbardziej estetyczne efekty w każdym miejscu.

   Cechy i zalety

    Trawa Eko Gazon 1 kg jest przeznaczona do stworzenie efektywnego trawnika. Otrzymasz ją w ekologicznym opakowaniu, które skrywa mieszankę o wadze jednego kilograma. Dzięki dużej wydajności pozwoli Ci to na obsianie większego terenu. Trawa Eko Gazon jest mieszanką, która nie wymaga częstego koszenia. Pamiętaj jednak, aby było regularne. Dodatkowo samo utrzymanie trawnika nie będzie trudne czy czasochłonne. Zadbaj o regularne podlewanie go, aby w ten sposób osiągnąć najlepsze efekty podczas wzrostu trawy. Asortyment sklepów Castorama obejmuje również wiele innych odmian traw na trawniki. Możesz także skorzystać z szerokiego wyboru dostępnych nawozów czy też środków ochrony roślin. Poprawią one efekty upraw w Twoim ogrodzie.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNasiona traw
     Pokrycie na kilogram40m²/kg
     Waga produktu1kg
     PrzeznaczenieZniszczone trawniki
     Kod produktu5902042000015