Zobacz więcej Trawy do miejsc zacienionych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa Flowering Mix 1 kg

Trawa Flowering Mix 1 kg

44,98
/ szt.
44,98
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trawa Flowering Mix umożliwi Ci stworzenie wyjątkowego trawnika przed budynkiem. Trawa jest łatwa do utrzymania, a także w pielęgnacji. Mieszanka zapewnia efekt ukwieconej łąki. Nie wymaga częstego koszenia. Wystarczy dwukrotne w trakcie całego sezonu. Mieszanka jest wydajna i łatwa do zasadzenia. Wykorzystaj ją tam, gdzie chcesz stworzyć oszałamiający trawnik.

   Cechy i zalety

    Trawa Flowering Mix 1 kg to bardzo skuteczna mieszanka nasion. Dzięki niej stworzysz trawnik w wybranym przez siebie miejscu. Dodatkowo produkt ten zapewnia efekt ukwieconej łąki. Będzie to miało dobry wpływ na wilgotność gleby, a także przysłuży się owadom. Trawa Flowering Mix jest łatwa do utrzymania. Jej pielęgnacja również nie sprawia trudności. Nie musisz też martwić się o częste koszenie. Wystarczy, że zrobisz to dwukrotnie w trakcie sezonu już po przekwitnięciu kwiatów. Mieszanka jest bardzo wydajna. Jej użycie nie sprawi Ci problemu. Z oferty sklepów Castorama możesz skorzystać również z innych mieszanek do tworzenia trawników. Zapoznaj się również z szerokim wyborem dostępnych nawozów i środków ochrony roślin.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNasiona traw
     Pokrycie na kilogram40m²/kg
     Waga produktu1kg
     Instrukcje użytkowaniaRegularne podlewanie i koszenie
     Przeznaczenietrawniki
     Kod produktu5907466500646