icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Do miejsc zacienionych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo

Do miejsc zacienionych

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa Gazon 1 kg

Trawa Gazon 1 kg

44,98
/ szt.
44,98
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Trawa Gazon jest mieszanką, która pozwala na stworzenie efektywnego trawnika. Odmiana ta gwarantuje wysoką zimotrwałość. Dodatkowo jest też wysoce odporna na użytkowanie. Trawa gwarantuje wysoką atrakcyjność tworzonego trawnika. Wymaga jednak regularnego podlewania i koszenia. Produkt znajdziesz w opakowaniu o wadze jednego kilograma.

  Cechy i zalety

  Chcesz stworzyć efektywnie wyglądający trawnik? Pomoże Ci w tym wyjątkowa trawa Gazon 1 kg. To produkt o dużej wydajności. Dzięki temu przyda się do obsadzenia dużego obszaru. Dodatkowo odmiana ta jest odporna na deptanie. Nadaje się zatem do ogrodów lub na działki, gdzie oddają się zabawie dzieci. Trawa Gazon zapewnia wysoką atrakcyjność tworzonego trawnika. Pamiętaj jedynie o regularnym podlewaniu i koszeniu. Produkt ten jest również wysoko zimnotrwały. Nie zaszkodzą mu tym samym niższe temperatury powietrza czy gleby. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz także inne mieszanki do tworzenia trawników. Zaopatrz się także w nawozy i w szeroki wybór środków, które chronią rośliny przed owadami czy chorobami.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuNasiona traw
   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5907466500011