Zobacz więcej Trawy do miejsc zacienionych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa Graminex Wembley 1 kg karton

Trawa Graminex Wembley 1 kg karton

44,98
/ szt.
44,98
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przy pomocy sportowej trawy stworzysz w Twoim ogrodzie miejsce do aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu lub do zabawy dla dzieci. Produkt charakteryzuje się przede wszystkim wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie różnych szkodników. Będzie on zatem zachwycać pięknym wyglądem przez dłuższy czas.

   Cechy i zalety

    Sportową trawę użyjesz do stworzenia w Twoim ogrodzie miejsca do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz do zabawy dla dzieci. Produkt nie jest zbyt wymagający w uprawie, doskonale nadaje się zatem nie tylko dla profesjonalnych, lecz także dla początkujących ogrodników. Nie ma on też zbyt wysokich wymagań glebowych – wystarczy mu ziemia z niewielką ilością substancji mineralnych oraz odżywczych i to bez konieczności dodatkowego nawożenia. Niezwykle wydajny produkt z powodzeniem wystarczy Ci do zasiania na dużej powierzchni. Trawa jest wytrzymała i odporna na różne uszkodzenia – możesz ją zatem wykorzystać w miejscach szczególnie narażonych na częste i intensywne użytkowanie, np. na boisku piłkarskim czy placu zabaw.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNasiona traw
     Pokrycie na kilogram40m²/kg
     Waga produktu1kg
     Instrukcje użytkowaniaRegularne podlewanie i koszenie
     Przeznaczenietereny o intensywnym użytkowaniu
     Kod produktu5907466500035