icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Do miejsc zacienionych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo

Do miejsc zacienionych

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa Hollywood Sun 1 kg

Trawa Hollywood Sun 1 kg

44,98
/ szt.
44,98
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Trawa Hollywood Sun przyda się podczas tworzenia trawnika na działce lub w ogrodzie. Produkt ten zapewnia zwartą murawę. Nadaje ona elegancji we wszystkich reprezentacyjnych miejscach. Trawa będzie idealna szczególnie na nasłonecznione tereny. Możesz ją wykorzystać na obszarach suchych i piaszczystych. Opakowanie zawiera aż kilogram mieszanki.

  Cechy i zalety

  Trawa Hollywood Sun 1 kg jest produktem przeznaczonym do uprawy trawnika. Dzięki niemu zyskasz zwartą murawę. Jej wyjątkowy wygląd sprawdzi się szczególnie w miejscach reprezentacyjnych, np. w parkach lub terenach przed budynkiem. Odmiana ta może być uprawiana na terenach suchych i piaszczystych. Będzie też odpowiednia szczególnie na terenach nasłonecznionych. Trawa Hollywood Sun wymaga regularnego podlewania i koszenia. Pozwoli Ci to utrzymać estetyczny wygląd trawnika. Opakowanie o pojemności jednego kilograma wystarczy do obsadzenia większego terenu, na których chcesz stworzyć trawnik. Inne odmiany traw są dostępne w sklepach Castorama. Możesz także wybrać nawozy oraz środki ochrony roślin, które zapewnią Ci lepsze efekty.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuNasiona traw
   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5907466500578