Zobacz więcej Trawy sportowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo

Trawy sportowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa sportowa Verve 10 kg
Strzałka w prawo

Trawa sportowa Verve 10 kg

248
/ szt.
24,80
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli chcesz mieć odporny trawnik na boiskach sportowych lub innych intensywnie użytkowanych terenach, to trawa sportowa Verve jest doskonałym wyborem dla Ciebie. Jej nasiona są mocne i odporne na intensywną eksploatację. Źdźbła trawy będą doskonale prezentować się przez cały sezon. Z tej mieszanki nasion z pewnością uzyskasz trawnik, który spełni Twoje oczekiwania.

   Cechy i zalety

    Jeśli szukasz idealnego rozwiązania dla boisk sportowych i terenów rekreacyjnych, trawa sportowa Verve 10 kg jest stworzona dla Ciebie! Ta wysokiej jakości mieszanka nasion zapewnia gęsty i zdrowy trawnik, o mniejszym zapotrzebowaniu na wodę. To czyni ją idealną do użytku sportowego. Opakowanie zawiera 10 kg mieszanki nasion. Wystarczy to na pokrycie terenu o powierzchni 400 m2. Produkt jest wygodny w przechowywaniu i przenoszeniu. Jego wymiary to 73 x 16 x 50 cm. Możesz go użyć do uzupełnienia ubytków lub do stworzenia nowego trawnika. Trawa sportowa Verve 10 kg jest odporna na intensywne użytkowanie. Dzięki temu idealnie nadaje się do boisk sportowych. Mieszanka nasion zawiera wyłącznie wysokiej jakości składniki, które zapewniają zdrowy i mocny trawnik.

    • Doskonale nadaje się do wysiewu nowego trawnika lub nadsiewu ubytków w istniejącym trawniku
    • Pozwala uzyskać wytrzymały trawnik
    • To opakowanie pozwoli obsiać 400 m² powierzchni
    • Wysoka trwałość
    • Gęsta i zdrowa darń
    • Mniejsze zapotrzebowanie na wodę

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNasiona traw
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaVerve
    Typ pojemnikaTorba
    SeriaSportowa i na tereny rekreacyjne
    Pokrycie400m²
    Informacje dotyczące środowiskaWszystkie nasiona traw są testowane pod kątem czystości gatunkowej i zdolności kiełkowania
    Metoda aplikacjiRęcznie lub przy użyciu rozrzutnika ręcznego
    SkładŻycica trwała, kostrzewa czerwona rozłogowa
    PostaćCiało stałe
    Waga produktu10kg
    Tempo wzrostuSzybkie tempo wzrostu
    Wilgotność glebyWilgotna
    pH glebyAlkaliczna lub neutralna
    Ilość wysiewu35g/m²
    Instrukcje dotyczące pielęgnacji po posadzeniuPodlewać delikatnie, ale dokładnie, na tyle często, aby utrzymać wilgotność gleby podczas kiełkowania i ukorzeniania się trawy. Ostrożnie usuwać wszelkie pojawiające się chwasty. Wysiać większą liczbę nasion, aby zagęścić wszystkie przerzedzone płaty. Skosić trawę po raz pierwszy, gdy osiągnie wysokość 8 cm, za pomocą kosiarki z nożami ustawionymi w najwyższym położeniu i usunąć wszystkie ścinki trawy. Po 1 – 2 latach zastosować nawóz do trawników.
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaPrzechowywać w chłodnym, suchym miejscu i wykorzystać w sezonie, w którym dokonano zakupu
    Instrukcje użytkowaniaUsunąć chwasty i starą darń. Należy całkowicie usunąć korzenie chwastów wieloletnich. Przekopać lub przeorać glebogryzarką na głębokość 20–25 cm. Kilkakrotnie udeptać powierzchnię, aby ją mocno docisnąć, a następnie kilkakrotnie przegrabić w różnych kierunkach, usuwając wszelkie duże kamienie, aby wypoziomować. Rozprowadzić na powierzchni nawóz do siania trawy i lekko zagrabić. Potrząsnąć opakowaniem, aby dokładnie wymieszać nasiona. Posypać równomiernie powierzchnię gleby zalecaną ilością wysiewu. Najlepiej, aby powierzchnia gleby była sucha, ale warstwa gleby pod powierzchnią wilgotna. Lekko zagrabić nasiona w glebę.
    Okres stosowaniaOd marca do października
    PrzeznaczenieWysiew nowego trawnika lub nadsiew ubytków w istniejącym trawniku
    Gotowość do użyciaProdukt gotowy do użycia
    Odpowiednia pora rokuJesień i wiosna
    Kod produktu5059340392462