Zobacz więcej Trawy sportowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Nasiona

Strzałka w prawo

Trawy

Strzałka w prawo

Trawy sportowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Trawa sportowa Verve 5 kg
Strzałka w prawo

Trawa sportowa Verve 5 kg

128
/ szt.
25,60
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trawa sportowa Verve jest doskonałym wyborem dla miejsc, takich jak boiska i publiczne tereny zielone. Nasiona z tej mieszanki są wytrzymałe i odporne na intensywne użytkowanie. Dzięki temu zapewnią Ci elegancki i trwały trawnik. Ładny wygląd trawy będzie utrzymany przez cały sezon, bez względu na częstotliwość korzystania z zielonej powierzchni.

   Cechy i zalety

    Potrzebujesz trawy do zadań specjalnych? Wysianie boiska stanowi dla Ciebie problem? Idealnym rozwiązaniem Twoich bolączek jest trawa sportowa Verve 5 kg. Są to wysokiej jakości nasiona, które umożliwiają stworzenie wytrzymałego trawnika, idealnego do użytku sportowego. Mieszanka ta pozwala na posianie gęstej i zdrowej trawy, o mniejszym zapotrzebowaniu na wodę. Doskonale sprawdzi się więc na terenach rekreacyjnych i boiskach sportowych. Co więcej, ta gęsta i zdrowa trawa nie potrzebuje środków chwastobójczych. Opakowanie zawiera mieszankę gotową do pokrycia terenu 200 m2. Możesz użyć jej do uzupełnienia ubytków lub stworzenia nowego trawnika. W opakowaniu znajdziesz mieszankę nasion o wadze 1,5 kg. Produkt ma wymiary 60 x 13 x 40 cm. Opakowanie jest wygodne do przechowywania i przenoszenia.

    • Doskonale nadaje się do wysiewu nowego trawnika lub nadsiewu ubytków w istniejącym trawniku
    • Pozwala uzyskać wytrzymały trawnik
    • To opakowanie pozwoli obsiać 200 m² powierzchni
    • Wysoka trwałość
    • Gęsta i zdrowa darń
    • Mniejsze zapotrzebowanie na wodę

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuNasiona traw
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaVerve
    Typ pojemnikaTorba
    SeriaSportowa i na tereny rekreacyjne
    Pokrycie200m²
    Informacje dotyczące środowiskaWszystkie nasiona traw są testowane pod kątem czystości gatunkowej i zdolności kiełkowania
    Metoda aplikacjiRęcznie lub przy użyciu rozrzutnika ręcznego
    SkładŻycica trwała, kostrzewa czerwona rozłogowa
    PostaćCiało stałe
    Waga produktu5kg
    Tempo wzrostuSzybkie tempo wzrostu
    Wilgotność glebyWilgotna
    pH glebyAlkaliczna lub neutralna
    Ilość wysiewu35g/m²
    Instrukcje dotyczące pielęgnacji po posadzeniuPodlewać delikatnie, ale dokładnie, na tyle często, aby utrzymać wilgotność gleby podczas kiełkowania i ukorzeniania się trawy. Ostrożnie usuwać wszelkie pojawiające się chwasty. Wysiać większą liczbę nasion, aby zagęścić wszystkie przerzedzone płaty. Skosić trawę po raz pierwszy, gdy osiągnie wysokość 8 cm, za pomocą kosiarki z nożami ustawionymi w najwyższym położeniu i usunąć wszystkie ścinki trawy. Po 1 – 2 latach zastosować nawóz do trawników.
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaPrzechowywać w chłodnym, suchym miejscu i wykorzystać w sezonie, w którym dokonano zakupu
    Instrukcje użytkowaniaUsunąć chwasty i starą darń. Należy całkowicie usunąć korzenie chwastów wieloletnich. Przekopać lub przeorać glebogryzarką na głębokość 20–25 cm. Kilkakrotnie udeptać powierzchnię, aby ją mocno docisnąć, a następnie kilkakrotnie przegrabić w różnych kierunkach, usuwając wszelkie duże kamienie, aby wypoziomować. Rozprowadzić na powierzchni nawóz do siania trawy i lekko zagrabić. Potrząsnąć opakowaniem, aby dokładnie wymieszać nasiona. Posypać równomiernie powierzchnię gleby zalecaną ilością wysiewu. Najlepiej, aby powierzchnia gleby była sucha, ale warstwa gleby pod powierzchnią wilgotna. Lekko zagrabić nasiona w glebę.
    Okres stosowaniaOd marca do października
    PrzeznaczenieWysiew nowego trawnika lub nadsiew ubytków w istniejącym trawniku
    Gotowość do użyciaProdukt gotowy do użycia
    Odpowiednia pora rokuJesień i wiosna
    Kod produktu5059340392455